Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen ebben az országb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen ebben az országban jó csaj?

Figyelt kérdés

Baromi irritáló, hogy ebben az országban nincsen jó csaj. Akik szépek, azok buták. Akik okosak, azok nem kedvesek. Akik kedvesek, azok nem szépek. Kő, papír, olló kb. Megmondaná valaki nekem, hogy a csajok miért ennyire eszméletlenül igénytelenek testileg és lelkileg is? Esküszöm életemben nem találkoztam csak egy okos lánnyal, 3 kedvessel, meg 10-20 széppel. A többit lehúzhatom a wc-n, mert egy egyenmaszlag pondrók voltak.


Másrészt meg annyira nagyra vannak magukkal a lányok, mintha ők annyira értékesek lennének, közbe meg ki kell őket rugdosnom a fenébe, aztán meg vannak lepődve, hogy 3 hét után kidobom őket. Meg vannak lepődve, hogy semmit nem tettek le az asztalra és ezt én nem is értékelem. Na mindegy. Ennyit érnek.


2009. dec. 13. 17:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, vannak még szép, okos, értelmes lányok is ebben az országban, csak nagyon nehéz őket megtalálni... ezért nem szabad feladni a keresést!;):)

19/F

2009. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Tölts el egy kis időt Angliában, hidd el, térdre fogsz borulni az első szembejövő magyar nő előtt :D
2009. dec. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy töltöttem időt Olaszországban és rémálom volt visszajönni. Ott tele van szebbnél szebb lánnyal, aki normálisnak is néz ki. Költözök is ki egy év múlva.
2009. dec. 13. 17:21
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Nyugodtan. Az itteni normális nők se vágynak az ilyen szerencsétlen pasik társaságára :) Előre is hála neked, hogy a költözés mellett döntöttél.
2009. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%

Sztem te egy beképzelt egoista b@rom vagy.

Lehetsz b*uzi is.


Miért általánosítasz? Vannak szép és okos lányok bőven, csak nem rád buknak.

Nem is érdemelnél meg ilyet.

Amúgy tökéletes ember nincs.


A pasikról is lehet általánosságot írni:

Nincs egy jó pasi az országban!


jóképű de rib*anc fas*z.

Hűséges, de ronda és nem vonzódom.

Kedves de ronda

Jóképű de bu*nkó és buta.

Na ezek tpikus pasi-mintázatok.... de azért van egy-két kivétel is.

2009. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem találkoztál még normális lánnyal? Mert testileg, vagy szellemileg korlátolt vagy. Esetleg vak. Ha kicsit jobban körülnézel találsz. Ha meg nem nézel körül ne csodálkozz hogy nem. Azok a lányok akik értékesek, azokért kérlek küzdeni kell (nem mondom, hogy akiért küzdeni kell az értékes, mert ez nem igaz) viszont ez alapján amit írtál, azok a lányok, akik leállnak veled nem lehetnek igényesek.
2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes,é a férfiakról gondoltam ugyanezt, amíg meg nem találtam a páromat. Türelem,addig meg fogadd el hogy nincs tökéletes ember. Attól,hogy te nem találtál még magadnak párt, nem kéne általánosítani. Nő vagyok, és én is úgy gondolom,hogy a mai fiatalok(fiúk-lányok vegyesen) egyre butábbak, önzőbbek, és csak a külsőségekkel foglalkoznak. Majd ha kicsit felnőnek rájönnek,hogy nem lehet mindig az elvárásoknak megfelelő embert találni. Nem könnyű feladat. De ha eljön az ideje,rátalálsz arra a lányra, aki ha ne is a legszebb, legokosabb,de neked mindenképp a tökéletes nő lesz,és a hibáival együtt fogod szeretni. A többivel meg ne foglalkozz. És ne általánosíts.
2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Hát te hülye vagy bazzmeg.


Szerinted az olasz csajok majd jobban tűrik, hogy rinyálsz, mint egy fürdőskurv@? Ráadásul a kielégíthetetlen igényeidnek úgy látom senki sem felel meg, legyen akármilyen nemzetiségű.


Én háromszor jártam Olaszországban, azon kívül még 12 más országban, és még mindig úgy gondolom, hogy a magyarok a legszebbek.

2009. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
15%

Sztem igaza van a kérdezőnek!

Most sokan csak azért szólnak be, mert a leírás alapján magukra ismertek a szerencsétlenek.

2009. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
78%

menj a francba ha ilyeneket gondolsz.

nyomorult

2009. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!