Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen ebben az országb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen ebben az országban jó csaj?

Figyelt kérdés

Baromi irritáló, hogy ebben az országban nincsen jó csaj. Akik szépek, azok buták. Akik okosak, azok nem kedvesek. Akik kedvesek, azok nem szépek. Kő, papír, olló kb. Megmondaná valaki nekem, hogy a csajok miért ennyire eszméletlenül igénytelenek testileg és lelkileg is? Esküszöm életemben nem találkoztam csak egy okos lánnyal, 3 kedvessel, meg 10-20 széppel. A többit lehúzhatom a wc-n, mert egy egyenmaszlag pondrók voltak.


Másrészt meg annyira nagyra vannak magukkal a lányok, mintha ők annyira értékesek lennének, közbe meg ki kell őket rugdosnom a fenébe, aztán meg vannak lepődve, hogy 3 hét után kidobom őket. Meg vannak lepődve, hogy semmit nem tettek le az asztalra és ezt én nem is értékelem. Na mindegy. Ennyit érnek.


2009. dec. 13. 17:15
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
66%

háááááááááá :DDDD

A röhögéstől lefordultam a székről..

Szerintem te annak is örülnél ha egy undorító csaj megkörnyékezne. Neten könnyű irogatni mindenfélét!

Kíváncsi vagyok,h személyesen milyen lennél!

Tali????????????

2009. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%
Sztem te egy kicsit nagyra vagy magaddal,pl én nem fogok a kedvedért beleesni abba a hibába h magamat fényesítsem,de vannak jó csajok.lehet veled van a hiba h senki nem felel meg neked. inkább ezen gondolkodj el egy kicsit!...
2009. dec. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
75%

na és te milyen vagy? először gondolkozz el ezen, és utána írogass ilyeneket. tudod mindenkinek vannak hibái, tökéletes emberek nincsenek. XD

továbbra is rúgdoss szépen ki mindenkit, akiben volt egy kis hiba és majd 40 évesen egyedül maradsz.

2009. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
77%

aj az angliás poént már lelőtték

amúgy amit írkálsz abban talán van valami, de aki keres az talál mindenesetre észak koreánál és angliánál jobb a helyzet minállunk

2009. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
66%

úristen... te nagyon bolond vagy.

önző, egoista k*csög

már bocs.. de ez felhúzott

2009. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%
Mondjak valamit, viccen kívül? :D Én is olasz vagyok, apai ágom, kint születtem, és Rómában éltem elég sokáig, és 14 országban jártam :D Lány vagyok, de azért meg tudom mondani, hogy az olaszok sem jobban a magyaroknál... Gyakori, hogy egy ffi mellett megy egy nő, és nem tudod eldönteni, hogy az anyja, a nagyanyja, vagy véletlen a felesége. Aztán kiderül, hogy utóbbi. Menj, sikítva fogsz visszajönni.
2009. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
45%

Azért jókat röhögök hogy sérti néhány mondat az önérzetét a többségi degenerált társadalomnak, aki nem tudja magáról elképzelni hogy bizony tényleg egy elb.szott generáció.


De nembaj, írjatok még primitív trágár üzeneteket a kérdezőnek! Ha nem tűnt volna fel idióták ezzel is pont őt igazoljátok!

2009. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
79%

pszichológiát tanulok és ott is erről volt szó,hogy a mai fiatalok egyre erkölcstelenebbek,mindegy cs f*sz legyen alapon létesítenek 1órás ism.után,de ugyan ez elmondható a férfiakról.Elvan k*rvulva a világ.Ennek a túlnépesedés az oka,ami primitívséghez vezetett.Persze kivételek vannak még hálistennek.Amúgy én is észrevettem ezt.nő vagyok de alig tudok pár lánnyal normálisan lbeszélgetni,anélkül h ne nézne le mindenkit,v csak róla szóljon a bezélgetés.Volt olyan is h discoban a csaj odajön azt nyomul a barátomra úgyh táncolok vele...hát istenek viszket neki,jól kikell röhögni az ilyet.tehát nekemis van egy sztereotípiám a mai csajokról. DE Ismrek kivételt és ha csak 2is van de van!!Neked meg kitartást,hátha épp összefutsz velük:)

Szép napot

L21

2009. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
84%

hm előző kettő egyetértek!Jódolgukban azt se tudják mit csináljanak. azért a magyar csajok a legszebbek szerintem!!

De azért megnéznék 1-2 címlapos macát plasztikai sebész nélkül meg smink nélkül.Eltorzult világ,hamis képek,Önzés,beképzeltség,média befolyása. sajna ez századunk jellemzője..

29F

2009. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
57%

Engem megnevettettél:)))))))))))))))))))))))

Nagyok az elvárásaid babám:)

Na és Te?

Gondolom Te a a tökéletes FÉRFI vagy............................................

2009. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!