Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsen ebben az országb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsen ebben az országban jó csaj?

Figyelt kérdés

Baromi irritáló, hogy ebben az országban nincsen jó csaj. Akik szépek, azok buták. Akik okosak, azok nem kedvesek. Akik kedvesek, azok nem szépek. Kő, papír, olló kb. Megmondaná valaki nekem, hogy a csajok miért ennyire eszméletlenül igénytelenek testileg és lelkileg is? Esküszöm életemben nem találkoztam csak egy okos lánnyal, 3 kedvessel, meg 10-20 széppel. A többit lehúzhatom a wc-n, mert egy egyenmaszlag pondrók voltak.


Másrészt meg annyira nagyra vannak magukkal a lányok, mintha ők annyira értékesek lennének, közbe meg ki kell őket rugdosnom a fenébe, aztán meg vannak lepődve, hogy 3 hét után kidobom őket. Meg vannak lepődve, hogy semmit nem tettek le az asztalra és ezt én nem is értékelem. Na mindegy. Ennyit érnek.


2009. dec. 13. 17:15
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%

ha annyira tetszettek az olaszok, menj ki. majd elveszel egyet feleségül és megnézheted, milyen lesz öreg korára XD

21/L

2009. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Neharagudj, de miért kéne küzdeni egy olyan valamiért, akinek összesen annyi az erénye, hogy van egy lyuk a két lába között, ahova te beteheted és okoz neked fél percnyi jóérzést! Mit kell ezen küzdeni?


Mondom nem látok annyi értéket, hogy nekem küzdeni kelljen. Vagy felszedek valakit és 2-3 hét múlva kidobom, vagy nem találok senkit. Ennyi.


Egyébként meg vagy felszedsz egy csajt vagy nem. A lúzerek küzdenek.

2009. dec. 13. 17:29
 13/37 anonim ***** válasza:
92%

ne csodálkozz akkor, hogy csak ribancokkal kerülsz össze. ha nem akarsz senkiért küzdeni, akkor meg mi bajod van?



bunkóóóó!

2009. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%
Ne vedd sértésnek de nálad valami nem százas:D
2009. dec. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
18%
sztem is menj ki olaszba....itt úgysem fogsz találni rendes nőt.....k.rva mind, és undorító módon tudatában sincsenek
2009. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
90%
xD akiért nem teszel semmit attól miért is várod hogy bármit letegyen az asztalra? Lehet hogy te nem is tudsz :O "van egy lyuk a lába között" Én mindig azt hittem hogy 2 van... Lehet hogy még nem láttál nőt, csak valaki/valakik csúnyán átvertek(nem lógott ott valami véletlenül? pl.: egy farok).
2009. dec. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
36%

17:27-es és Kérdező : teljesen igazatok van.


Én 26/L vagyok,és ugyanezt gondolom,csak éppen a férfiakról.Egyébként szerintem sokan félreértették a kérdésedet,de ezt tudd be annak,hogy vagy szép,de buta írta,vagy okos,de csúnya:)kedves semmiképp:)így nem is fejtem ki bővebben a témával szorosan összefüggő véleményemet,mert ide felesleges kiírni,amint látod, a hozzászólásoknál is nagyon érezni a magyar mentalitást.. nem tökéletes ember kell csak aki "egybe van"..kívül-belül..és ez tényleg ritka.

2009. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%
Édes itt veled van a probléma!:) Álátalába, ha ilyet érez az ember, akkor magába kell keresnie a hibát. Az egész az elmében dől el!:) Csak akarnod kell és találsz kedves szép és okos lányt. Idő kérdése. Én találtam már kedves okos és szép fiút! Igaz nem jöttem vele össze, de ő legalább az!:D Amúgy én nagyon kedves vagyok elvileg:P sokak szerint szép is..xD és a suli is jól megy és érdekel is;) (hogy én milyen szerény tudok lenni:D)
2009. dec. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
90%
Vannak itt normális nők is, de azok nem állnak szóba ilyen egoista barommal. Ja és férfi nő mindegy senki nem tökéletes. Neked a tökéletes sem lenne jó. Akaszd fel magad. Ilyen ebbe az országba nem kell!!!!
2009. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
85%

Azért ne sértegessük egymást elsőnek én is elakartam küldeni a francba, de azzal mit érsz el?:) Mostanába kiakadtam, hogy mennyi lány ellenes kérdés van és elgondolkoztam rajta, hogy hasonlót érzek én is a másik nem iránt. De itt nem is azon múlik, hogy a fiúk vagy a lányok milyenek, hanem önmagába az emberek milyenek tudnak lenni. Nem kell egyik nemet se sértegetni vannak azért kivételek csak nyitott szemmel kell járni! Na és persze nem csak a plázás külsejű lányokkal beszélgetni, mert egy átlagos külsejű lány lehet lélekben gyönyörű!=) Szóval ne csak a ribikkel állj szóba!:P

17:41-es voltam

2009. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!