Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem gáz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, ha a férfi folyton azt szajkózza, hogy ő mennyi mindent megtesz érted?

Figyelt kérdés
Meg, hogy más férfi ezt biztos nem tenné meg, meg, hogy ő milyen rendes, más pasikhoz viszonyítva? Könyörgöm, ha tesz értem valamit, az szívből jöjjön, ne pedig azért, hogy utána azt hallgassam. Szerintetek?

2014. márc. 7. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túlzottan meg akar neked felelni, kicsit fényezni kellene az önbizalmát és el fog ez múlni.
2014. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jaj! mintha az én páromról beszélnél... teljesen ugyanez van. és minden egyes nap...
2014. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

gyökér


18/F

2014. márc. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek... hosszú távon én sem tudnám elviselni.
2014. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet h te meg nem teszel semmit....
2014. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magamból kiindulva én sok mindent megtennék a barátnőmért (ha épp lenne) anélkül hogy viszonzást várnék , de azért jól esne ha elismerné ezt és fordított helyzetben ő is ugyanezt tenné.


Szóval ennél a csávónál is simán lehet ez

2014. márc. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, akkor azért mégis várnál valami viszonzást. :D Jó, egyébként meg szoktam köszönni, ah tesz értem valamit.
2014. márc. 7. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja ha úgy vesszük. Előbb utóbb belefárad az ember abba ha csak ő ad folyton..
2014. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
Szerintem ez a túlzott megfelelési kényszer miatt van, valszeg előző kapcsolataiban a fejéhez vágták, hogy "nem törődtél velem eleget". A nők szeretik szajkózni a törődés fontosságát, a legtöbbjüknek sosem elég belőle. Lehet így akar ennek elébe menni. :D
2014. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!