Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás a szülők miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás a szülők miatt huszonévesen?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok. 28 éves volt a párom, akivel szerettük egymást, neki semmi baja nem lett volna velem, ahogy mondta, de a szülei nem engedték, hogy velem járjon, ezért inkább elhagyott.

Mindketten magyarok vagyunk, semmiféle kötelező vallási szempont nem szólt bele, ő önellátó, saját lakással, kocsival, keresettel, mégis engedelmeskedett a szüleinek. Tegnap jött az email, hogy szakít velem, mert nem bírja ezt a feszültséget, majd olyat akar választani, aki a szüleinek is tetszik. Azóta csak a körmömet rágom tehetetlen dühömben, de nem válaszoltam, és nem is fogok, nem fog rólam hírt kapni.

Most mondjátok már meg, ha kérhetem, hogy milyen hozzáállás ez? Én már ennél jobban nem tudtam neki kimutatni és elmondani, hogy mennyire szeretem őt és mellette állok.


2009. dec. 13. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt leírnád hogy mi a bajuk a szüleinek veled?
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ez baromság. 28 évesen vagy egy éretlen kis f.szfej, vagy szimplán előadta a leggagyibb dumáját, amit 16 éves kora óta használ.
2009. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mondvacsinált okokat soroltak fel.


1. van kocsim

2. társkeresőn ismerkedtünk meg, és ott egy régebbi képem volt fenn, mert elfelejtettem cserélni, be se léptem azóta, csak akkor amikor értesítőt kaptam a postafiókomba, hogy levelet írt nekem a társkeresőn, de akkor se jutott eszembe a kép, magamat nem nézegetem, és hát amikor találkoztunk az édesanyjával, akkor egy idősebb lányt látott = hazudós vagyok (de ezt szó szerint így üzente meg a volt páromon keresztül, a szemembe nem mondta)

3. kitettem egy olyan képet iwiwre, amelyen nyáron hosszú nyári nadrágban fekszem a hintaágyban = rosszak az erkölcseim

4. ők naponta 2 mondatot szólnak, én óránként kettőt = sokat beszélek


hirtelen ezek jutottak eszembe

2009. dec. 13. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Hm. Akkor jobb is hogy megszabadultál tőlük. De a pasi sem százas az fix. 28 évesen ráadásul hogy férfi létére ilyen gyáva!!! Nagyon gáz!
2009. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt mind felfogom, de hidd el, nem olyan könnyű ennek ellenére, mert egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen megtörténhetett. Ráadásul nem éreztem, hogy bármi lenne, mondtam, hogy majd túljutunk ezen is. Tegnap meg pont arra válaszul jött a levél, hogy friss képeket küldtem magamról, mert volt egy rendezvény, amire nem jött el, és így akartan kedveskedni, hogy mégis lásson. Megköszönte, hogy gyönyörű vagyok, de szakít, a szülei miatt. És ha nem küldöm a képeket gyanútlanul, azt gondolva, hogy minden rendben van, akkor nem is tudom meg a szakítást? Vagy hogy akarta közölni?

Ez a második szakítás a szülők miatt, először egy kölcsönös szerelmi vallomás, egy amolyan "turbékolás" KÖZBEN mondta ki a szakítást... nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek...aztán valahogy megbánta, újra összejöttünk és most megint ugyanott tartunk, és szokása szerint megint valami jó közben szakít.

2009. dec. 13. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem menekülj a sráctól...nem normális. Örök vesztes.
2009. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy ő unt rád, és a szüleiddel takarózott.
2009. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüleivel.
2009. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!