Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg fáradt vagy csak kifogás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fáradt vagy csak kifogás?

Figyelt kérdés

Én 22vok, a barátom 30. A párommal csak hétvégente tudunk talizni ilyenkor én alszom nála. Már 1hónapja ha este szeretnék tőle vmit , akkor azt mondja h fáradt, fáj a feje. És ilyenkor csak alszunk.

Jó persze sokat dolgozik mint mindenki más én is. De a múltkor 2napig nem dolgozott és gondoltam na most tuti nem fáradt mivel nem csinált semmit. Erre akkor sem történt semmi:( De reggel viszont szeretné, néha van is kedvem hozzá, de úgy megtud bántani ezzel h este semmi, h reggel már nekem nincs is kedvem hozzá. Ha kérdem azt mondja fáradt, és ezzel el van intézve. Szeretném vele jobban megbeszélni, de semmit nem mond, csak h fáradt.

Szerintetek mi tévő legyek? Engem eléggé zavar ez a helyzet. Próbáltam szexi fehérneművel csábítani, de mire hozzá kezdhettem volna , azt mondta aludjunk, így nem is látta mi volt rajtam :(


2009. dec. 13. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
szegény!ne törj le..előfordul az ilyesmi,meg kell beszélni,őszintén mi a baj.legrosszabb esetben szakítás,ha jól sül el akkor valami női agyafúrtsággal feltudod dobni a kapcsolatot...elutazni valahova, tiltott helyen szeretkezni,szexjátékok...próbálkozz legyélkitartó
2009. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egy korodbelivel talán szerencsésebb lennél....
2009. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj sajnálom :( Én nem mondok a korkülönbségre semmit, mivel szerintem a kérdező felnőtt nő, el tudja dönteni kivel akar lenni, másrészt ez egyáltalán nem nagy korkülönbség.

A férfiak alapvetően a hajnali órákban szeretnék többször, a nők inkább este. Tudja mennyire bánt ez téged? Lehet, hogy ha tudná nem így vélekedne, beszéljétek meg és meglátod jobb lesz :)

2009. dec. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!