Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene éreznem ha kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene éreznem ha kapcsolatban vagyok? 21/L

Figyelt kérdés
Kb. középiskolás korom kezdete óta érdekelnek a srácok de sajnos eddig egy sem vett észre így csak messziről álmodoztam hogy végre én is megtapasztalhassam milyen érzés a szerelem. Most végre felfigyelt rám valaki és járunk de nem tudom mit kellene éreznem ha megcsókol ölelget találkozunk kézenfogva sétálunk. Egy éve látott meg rögtön megtetszettem neki de akkor így első ránézésre külsőleg nekem nem tetszett. Nem éreztem azt h izzana közöttünk a levegő. Elkezdtünk később beszélgetni facebookon azt hittem csak barátkozni akar és jó volt h életemben először egy sráccal is beszélgetek. Nincsenek annyira barátaim ezért is. De folyton visszautasítottam a találkozást mert élőben zárkózott lettem vna meg nekem nem jött be csak mint egy barát. Ő viszont egyre jobban odavolt értem. Végül egy bulin nagy társaságban találkoztunk és rögtön elkezdett ölelgetni megfogta a kezem puszilgatott az ölébe ültem és mikor simogatott közbe a nyakamat puszilgatta úgy éreztem meg akarom csókolni mert annyira jó érzés volt minden. Pedig az eszem azt súgta ne tegyem. Elgyengültem és vágytam rá. De külsőleg továbbra se tetszett. Később megmondtam legyünk csak barátok mert megijedtem h nem vagyok még érett egy kapcsolathoz. Mikor megpróbált továbblépni de nem sikerült újra vágytam rá hiányzott és mikor egy bulin találkoztunk és odajött hozzám rámmosolygott majd megkérdezte h kérek colát és megböködte az oldalamat olyan boldogságot éreztem amit még soha. Belülről mosolyogtam és egyből jó kedvem lett. Pár hónappal később újra elkezdtünk beszélgetni és minden olyan volt mint régen mert én is akartam. Találkoztunk párszor aztán azóta járunk. Ő nagyon szeret szerelmes a mosolyomba hangomba alakomba megnyíltam előtte mert zavarta h zárkózott vagyok. Viszont mikor találkozunk nem érzem azt a tűzt nyelves csókot se merek adni tapasztalatlan vagyok minden téren. Akit mindig elképzeltem ideálnak külsőleg ő nem ilyen. Vékonyabb mint én nem az a férfias inkább kisfiús pedig 23 éves. Én is vékony vagyok de nekikivannak a bordái és kb. egyforma magasak vagyunk. Magassarkút se vehetek fel. Szívesen adnék neki tanácsokat h öltözködjön egy kicsit sportoljon de nem szeretném megsérteni. Belsőleg nagyon aranyos csak külsőleg nem tetszik annyira. Mit tegyek?
2014. márc. 6. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A lényeget, csak a lényeget drága!!!
2014. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megtetszel egy számodra szimpatikusabbnak, biztos, hogy dobni fogod. Addig finoman célozgathatnál rá, hogy erősdjön.
2014. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és hogy célozgassak?
2014. márc. 6. 15:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy beszélsz magadról, hogy te milyen sokat teszel azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, és, hogy szerinted ez mennyire fontos.
2014. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!