Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megfelelő módszer/pillanat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megfelelő módszer/pillanat megválasztása? Hosszú, csak türelmeseknek.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nagyon megkedveltem kb 1 hónapja, amikor volt pár szűk létszámú buli.

(előző félév elején is elvoltunk aztán persze a csoportbeosztások meg egyéb dolgok miatt nemigazán szocializálódtam tovább vele, meg annyira akkor még nem izgatott a dolog)


Nem akarom elsietni a dolgokat, de a körítésbe se akarok belefulladni.

Mostanában nem nagyon tudok vele személyesen beszélgetni, csak heti pár alkalommal pár percet.

(Sajnos ebben a félévben is eléggé külön kerültünk az egyetemen.)


Az egyetlen lehetőség, hogy valami társasági programot szervezzek(aka kocsmázás), amire ő is vagy eljön, vagy nem.


Sokféle tanácsot kaptam a barátaimtól, akiknek elmondtam a dolgot, egyikük szerint várjak és még próbáljam puhítani,

a másik szerint próbáljam elhívni valahova úgy, hogy ne tudja h csak ő jön meg én,

a harmadik szerint meg tökmindegy mit csinálok, mert már rég eldőlt, csak be kéne próbálkoznom.


Remélem tudtok valami tanácsot adni, igazság szerint legszívesebben belecsapnék a lecsóba és akár fb-n/telefonon keresztül lerendezném a dolgot, de erre van aki azt mondja, hogy így csak elbaltázni lehet, személyesen meg kettesben kéne lennünk, hogy el tudtam mondani, ez meg nagyon ritka.


20/f


2014. márc. 7. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmet rengeteg fiú megkeresi hol személyesen, hol az interneten.. Azt mondta, hogy becsüli azokat, akik konkrétan leírják mit akarnak, mondván ha nem így lenne akkor már alapból esélytelen a dolog. Szóval nem barátkozni kell, hanem frankón elé állni és megkérdezni, hogy eljönne-e veled valahova vagy sem. Azt nem kell odamondani, hogy randi.. Csak úgy beszélgetni. Ebből nyilván mindenki veszi a lapot. Ha nincs senkije és érdekled akkor elmegy. Ha van valakije, legalább megtudod, ha nincs viszont nem nagyon jössz be neki, akkor meg a válaszához mérten elválik mi a leosztás.
2014. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fuss össze vele valahol ha lehetséges, nyiss direkten, és mond el neki: Szia, te nagyon szimpatikusnak tűnsz nekem, eljönnél velem valahova hogy megismerjelek?
2014. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2# voltam, ha azt válaszolja hogy nem ér rá abban az időpontban amit kiválasztottál, ne csüggedj el, kérd el a telefonszámát és válasz másik időpontot.

Ha mond valami hülyeséget ami visszautasításnak tűnik akkor sem csüggedj el(pl, bocsi de van barátom) akkor ne vonulj visza ebből mert ez felőle csak egy teszt hogy lássa hogy tényleg alkalmas vagy e hozzá, és hogy tényleg tudod mit akarsz. Az említett példára azt is lehet válaszolni, pl. ok nekem meg tengerimalacom van; Remek, és mi a születési dátuma (ha sokat gondolkodik biztos hazudott)

2014. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Köszi, pont 1 hete lett volna jó lehetőségem a dologra, mert előbb végeztünk és várnia kellett a vonatra, én meg félúton voltam hazafele amikor leesett, hogy most van végre valami lehetőség, és igazából amikor meglátta hogy visszamentem eléggé mosolygott, csak valami szar kamut találtam ki amiért visszajöttem és kezdtem magam furán érezni(meg reménykedtem, hogy valamit megsejt), akkor megkérdeztem, hogy lenne-e kedve enni velem valamit, de pont előtte evett.


#2 valami hasonló lesz, de azért nem teljesen ismeretlen, száma is meg van már jóideje

2014. márc. 7. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor találj ki 1 közös programot, hívd el, nevettesd meg, érezze jól magát, és mond el neki hogy pl. Azt hiszem tetszel nekem, lehetnénk TALÁN több mint barátok, csak nekem a szőke/barna csajok jönnek be. Fontos hogy azt a szint mond ami nem épp a csaj hajszíne. És akkor ő ezen elfog kezdeni filózni magába hogy akkor most tetszel neki vagy nem.
2014. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös, nem kell ilyen idióta taktikázás, ez inkább béna, mint hatásos. szerintem a legegyszerűbb lenne, ha amikor legközelebb találkozol vele, akár pár percre is, rögtön elhívod. ne húlzd el a dolgot, ha nem jösz be neki, akárhogy puhíthstod, úgysem fog igent mondani. ha meg igen, akkor igen :D (erről a tesztelésről, hogy azt mondja a lány, hogy van barátja, az a véleményem, hogy jó nagy hülyeség. ha ilyet mondok, az vagy úhy is van, vagy le akarom rázni az illetőt. ilyenkor jobb venni a lapot)
2014. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!