Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szoktak hazudni az érzéseiket illetően?

Figyelt kérdés
Szerintetek szokott olyan lenni hogy egy nő egy olyan kapcsolatban amely az elején nem érdekre épült, úgy értem pénzem sem és hirnevem sincs, nem őszinte az érzéseit illetően? Miért mondaná azt hogy szeret és azt hogy hiányzom neki és hogy mindennél fontosabb vagyok neki, ha nem úgy van? Furán hangzik, de mégis szokott ilyen előfordulni? Mi lehet az oka, nem lenne egyszerűbb megmondani hogy már nincs akkora lelkesedés a kapcsolat iránt? Én már nem érzem az igazi ragaszokást irántam a részéről, amit az elején még éreztem.
2014. márc. 8. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a jelek szerint az emberek jelentős többsége nincs tisztában a szeretet fogalmával.
2014. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert akkor lehet épp úgy van holnap meg másképp.
2014. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
sokszor hazudnak.
2014. márc. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Figyu, pénzt ne adj nekik... attól megváltoznak az érzéseik (ugye akkor úgy van vele, hogy megszerzi tőleg, és nem feltétlen kell kapcsolat hozzá, hogy "szponzorált")....

És egyébként persze, fellángolás lehet, amikor még ő sem

tudja, mit akar valójában, mond mindent, és ha menet köz-

ben elcseszed, akkor jönnek az effektív hazugságok.....

2014. márc. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szoktak. Volt olyan lány barátom, aki kerekperec megmondta, hogy neki jó érzés összetörni a srácokat, mert olyankor úgy érzi, hatalma van szegények fölött.



Sok logikát ne keress a nőkben, ha "szerelemről" van szó.

2014. márc. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

#3 Ez nem igaz.

Szinte mindig! - így a helyes.

"Egy nő akkor hazudik, amikor hang jön ki a száján"

2014. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy nehezére esik elszakadni tőled.
2014. márc. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nők? Hazudni? Soha. Ahogy fingani sem szoktak.


Akiben felmerül ez a kérdés szerintem egy nővel sem találkozott még életében. Legutóbbi csalódásom egy végtelenül aranyos jó lelkű lánnyal volt akiről aztán végképp nem feltételeztem volna hogy hazudik, de utólag kiderült hogy olyan kifinomult technikával verte át a fejemet hogy akár minden igaz is lehetett volna. Csak hogy nem volt az. Minél okosabb egy nő annál többet és ügyesebben hazudik.

2014. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!