Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Naszóval. Járok egy fiúval már több mint 3 hónapja, de a szüleimnek nem szóltam róla, mert úgyis kiakadnának. De félek hogy megtudják valahonnan... Elmondani meg már nem merem, mert ki lesznek akadva, hogy eddig nem szóltam nekik... most mit csináljak? Nagyon kétségbe vagyok esve... =(
2009. dec. 13. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a szüleidnek minek tudni a te magánéletedről ?
2009. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem még mindig inkább te valld be, minthogy mástól tudják meg. Mégis miért szólnának azért, ha van barátod?
2009. dec. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első kommentelőnek: igenis joguk van 18 éves korig tudni mindenről, elvégre nevelik a gyekmeket. És gondolom te kérdező nem vagy még 18, így hát jogosan félsz tőlük. Pedig 3 hónap után illene valamit mégiscsak mondani.
2009. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hány évees vagy? 12-13 ? vagy 10??
2009. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne bántsátok szegényt...eddig még nekem nemvolt kapcsolatom, de ha lenne, én sem mondanám el a szüleimnek (egy ideig) ha pedig elérkezettnek látom, eléjük állnék és megmondanám...persze ha nincs valami hatalmas akadálya a kapcsolatnak (korkülönbség, stb.) nyugodtan állj oda, s mond el nekik, el kell fogadniuk, hogy felnőttél...biztosnemfognak ezen kiakadni, efogadják h felnőttél :) kitartás;) 15/L
2009. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat =)
2009. dec. 22. 12:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!