Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mikor lesz már vége a Twilight...

Mikor lesz már vége a Twilight Saga kunyerálásának? Minden 2. kérdés erről szól. Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

de engem is nagyon idegesít....

egyébként keresöbe leirva minden kérdés erről szól..mért nem lehet azt megnézni,???törölni kéne ezeket a kérdéseket..

2009. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Engem is, én a Rice-féle vámpírkrónikák híve vagyok, nem bírom az ilyen elhollywoodosítását a vámpíroknak...

csupa nyál meg cukormáz...vérfarkasba szerelmes, meg, jajj, lesz-e újra ember (akit egyszer elragad az éjszaka az nem lesz újra ember)....meg most vámpírba szerelmes...

akkor inkább már anita Blake, abban van sok vér, mészárlás, lövöldözés, évezredes vámpírok, bűn, fájdalom. Vagy ilyen legyen egy vámpírsztori vagy olyan mint pl a Lestat a vámpír...

2009. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
előzö vagyok: azért hoztam fel az Anita Blake-et, mert abban is van ilyen, "hú kibe is vagyok szerelmes" dolog
2009. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem is kicsit zavar,mert már sok kérdés volt ezekkel kapcsolatosan és csak vissza kéne néznük a kérdéseket és egy csomó linket lehet találni:)
2009. máj. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Jah! Már engem is nagyon zavar! Én is felraktam már 2 kérdést és a kutya se válaszol rá, mert mindenhol Stephenie Meyer könyveiről van szó..chh
2009. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért van mindenki ezzel elfoglalva, mert eddig nem volt az írónőnek ilyen könyve. Mellesleg nem hiszem hogy CSAK MINDENKI ezzel van elfoglalva, mert ahogy nézem rendesen érkezik más kérdésekre is válasz. Most ez a közkedvelt téma... el kell fogadni! meg tudod változtatni? nem. hátakkor? majd csak megunják az emberek, és akkor más lesz mindenhol a téma. ha a környezetedben van olyan aki csak erről tud beszélni, azt higgadtan meg tudod kérni, hogy bocs, de ez már sok, és jegeltesd a beszédtémát. számomra is van egy csomó olyan dolog, amit inkább kikerülnék, mert vagy zavaró, vagy nem tudok hozzászólni. Türelem! egyszer mindennek vége van!:)
2009. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:) engem az is érdekelne, a moderátorok az ilyeneket miért nem törlik...
2009. máj. 15. 17:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ahhoz képest,hogy nagy ekkora a kavarás körülötte,nem nagyon veszik a könyvet.Én múltkor kaptam olyan twilightos rádiót,mert megmaradt 1(!) doboznyi mert nem fogytak a könyvek amikhez adták őket.Nah erről ennyit XD
2009. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Utolsónak: persze, hogy nem veszik, ha már mindenki le tudja szedni a netről magyarul... :/ Könnyebb, mint kiadni érte 4-5000 forintot.
2009. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
már unom az egész alkonyatot... a suliban is van 1-2 stréber csaj akik egymásnak adogatják a könyvet, ami még nem is baj, de osztálykiránduláson a társalgóban is ezt olvassák, hozzáteszem ötödszörre a 600 oldalas könyvet...meg elolvassák angolul, elolvassák gépen minden van. már rosszul vagyok tőlük:D
2009. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!