Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 2 hete vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 2 hete vagyunk együtt de szülei tiltják tőlem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hete járunk mondtam hogy mondja el otthon hogy mi ketten járunk mert szülei ismernek engem kicsik voltunk mindig együtt játszottunk nem is lakok messze nagyon tőlük és elmondta otthon jól fogadták szülei de most meg irt a barátnőm hogy nem jöhet ki velem mert szülei tiltják tőlem pedig semmi rossz helyre nem vinném szeretem és nem akarok egyből vele lefeküdni meg ilyenek.

Lány 14éves Én 15



2014. márc. 8. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu. Sajnálom :/
2014. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnálom, velem is ugyanez volt majd idővel megengedik
2014. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj át hozzájuk, beszélgess a szüleivel! Mondd el nekik, hogyan képzeled el a kapcsolatot (hogy csak eljártok együtt ide-oda, semmi több, amitől félniük kellene), mutasd meg, hogy értelmes fiú vagy, aki tud rá vigyázni stb. És ha még így sem engedik el, akkor kérdezd meg tőlük, mi az oka.
2014. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!