Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál? Azt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Azt aki téged szeret, vagy azt akit te szeretsz?

Figyelt kérdés

melyik a jobb, együtt lenni valakivel akibe halálosan szerelmes vagy és a legfontosabb számodra de ugyanakkor boldogtalan vagy mert ő nem úgy áll hozzád,

vagy olyannal lenni aki mellett biztonságban vagy és soha nem fog bántani mert te vagy neki a legfontosabb és szerelmes beléd,viszont te ugyan azt az érzést nem tudod viszonozni.

kit választanál, azt akit szeretsz, de ő soha nem fog ugy szeretni ahogyan te őt, vagy azt aki téged szeret de

te sohasem fogod tudni úgy szeretni, ahogy ő téged?


2014. márc. 8. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne legyen senkim se.
2014. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 értek egyet!
2014. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyetértek
2014. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1-2-3, ez nem volt a lehetőségek közt:)


akit én szeretek.

de azt is csak határozatlan időre, míg valahogy meg nem győzöm magam, hogy abbahagyjam.

2014. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egyiket sem.
2014. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én választottam, azt bálasztottam akit én szeretek.

szerencsére jól sült el, mert lassan, de ő is megszeretett. de ilyen csak akkor lehetséges, ha a másik nem szeret reménytelenül mást, illetve ha külsőleg és emberileg tetszik neki az illető

de ha újra kéne választanom, újra így tennék, mert nem tudok olyannal lenni, akit nem szeretek. ahhoz hosszú barátság kellene, hogy közben valahogy beleszeressek és engedjek többet. van akinél megy az, ami a páromnál, hogy anélkül már elkezdi a kapcsolatot és utána alakul ki de nálam nem

2014. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 !!!! IGEN köszönöm az értelmes választ :) jó tanács, én is így gondolom, remélem minél hamarabb sikerül meggyőznöm magam
2014. márc. 8. 21:21
 8/9 anonim ***** válasza:
én 4#-sel értek egyet. Inkább választom azt akit szeretek, egy kis időre, minthogy azt válasszam aki szeret ugyan, de én semmit nem érzek iránta.
2014. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 !! nálam a következő a helyzet: 4 éves kapcsolatomnak lett vége másfél éve, a fiúnak azóta sem volt barátnője, én voltam neki az első, és eddig ugy látszik az utolsó is, már másfél éve vége, de ugyanúgy szerelmes belém és küzd értem azóta is, viszont én úgy érzem nem tudnám vele újra kezdeni, pedig benne minden megvan amire vágyom, mégis egy másik fiúba vagyok szerelmes akivel már 1 éve együtt vagyok, de ő nem viszonozza azt amit én érzek.
2014. márc. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!