Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanál? Akit szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál? Akit szeretsz, de vannak gondok egyéb területen, vagy akit nem szeretsz de nincs gond?

Figyelt kérdés
Azt választod, akit szeretsz, át tudod ölelni, vágysz rá hogy ott legyen amikor felkelsz, őt lásd meg legelőször, bármit meg tennél érte, ő is szeret, viszont a szex nem működik rendesen. Vagy azzal lennél, akivel a szex működik rendesen, de nem szereted úgy ahogy kellene, nem tudod megfogni a kezét, nem akarod átölelni, nem tudsz neki szerelmes smst írni, nem tudsz szerelmes ímélt írni, viszont ő nagyon szeret, bármit megtenne a kapcsolatért, hogy visszahozza bennem azt, ami nincs, ami nekem nem megy.
2010. máj. 9. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Első, aztán megmutatnám mi hogy jó ;)

Csak szexért meg nem nagyon kellene.

2010. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nielindi ***** válasza:

nem lennék együtt olyan emberrel, akivel nem müködik a szex.

egy ideig együtt lennénk, feszült lennék, h nem jo, aztán szépen lassan elmenne a kedvem attol, h vele legyek. nem kivánnám, nem szeretném, h ugy érjen hozzám. igy nem lenne semmi értelme a kapcsolatnak. szerintem fontos a szex is, h jol müködjön egy kapcsolat. ha nem müködik, megöli a kapcsolatot.


23/L

2010. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mér nem magyarázod el neki h neked mi tetszik, utalgass rá, h miket csináljon, miket élveznél ha csinálna... És ha megfogadja és javul akk nem kell kidobni!
2010. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőt választanám. Tanítsd meg neki ,mi jó.
2010. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A szex szerintem nem minden, a többi nekem fontosabb, a szexen meg lehet javítani, idővel, igazatok van.
2010. máj. 9. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Legfeljebb alternatív módon tesztek egymás kedvére.
2010. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%

Így egyiket sem.


alap meg hülye a kérdés.

1. azzal akit szeretek jó a szex

2. azzal akit nem, nem olyan jó.


Tehát ha béna a szeretett pasi, jó kommunikációval jobbá lehet tenni.

2010. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel egyszer én is voltam így volt egy lány akivel frankón gördülékenyen csodásan történt a szex, de nem szerettem nem éreztem iránta többet testi vonzalomnál, volt egy másik lány akivel eleinte nehézkesen ment a szex mert szűk volt, de őt szerettem, odáig voltam érte, 6 alkalom után már belerázódtunk és azóta a szex is tökéletes.
2010. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Utolsó! Tökjó! Remélem velünk is ez lesz!
2010. máj. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!