Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra az exemmel? Az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra az exemmel? Az utóbbi időben újra beszélgetünk és megint alakul valami.

Figyelt kérdés

Tudom hogy oka volt hogy szakítottunk..bár abban én vagyok a hibás..hülye időszakom volt utána meg nem tudtam a szemébe nézni..de most 2 év múlva újra elindult valami..Neki is volt barátja közben ahogy nekem is barátnőm..

Ő azt mondja a részéről nem múlt el semmi és ha lehetne újrakezdené..Kissé távkapcsolat lenne mindkettőnknek ott a suli és csak hétvégente látnánk egymást..de akkor minék az egész hétvége..nem tudom érdemes-e újra belekezdeni..hiányzik nekem is..de nem tudom hogy ő hiányzik-e vagy csak az hogy valaki legyen mellettem.. 19F


2014. márc. 8. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mostmár kicsit érettebbek vagytok és működne mostmár.. de vigyázz csak egyszerüen azer h legyen valaki ne gyere össze vele mert abból jó nem fog kisülni!
2014. márc. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!