Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a hölgyben ragaszkodas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hölgyben ragaszkodas, megszokas, es szeretet alakul ki egy kapcsolatban, akkor lehet meg jovoje a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
evek ota tarto kapcsolat,amiben volt egy 3 ik szemely is a reszerol,de ujra kezdte velem. szeret,de mar nem ugy mint regen. ragaszkodik hozzam,sok kozos dolgok,stb... miatt. lehet ebbol meg valami tobb idovel,vagy halott ugy? tapasztalatok erdekelnek.koszonom.
2014. jan. 22. 05:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs de szerintem halott ügy,egy párkapcsolatba nem elég a szeretet oda szerelem és szenvedély kell
2014. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet.
2014. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint kevés volt a szeretet, és az eltelt idő is. Nem maradtam a kapcsolatban.
2014. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó. hölgy vagy? részedről nem volt szerelem már?
2014. jan. 22. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.


Az volt a gond hogy szerelem soha nem alakult ki bennem egyáltalán abban a kapcsolatban. Próbáltam, hogy időt adok magamnak, ő is erre kért, de majd 1 év alatt se sikerült szerelmet éreznem. És nekem ez így kevés volt. Ráadásul sok gond volt amit nem tudtuk megbeszélni mert nem volt rá hajlandó. Ezért jobbnak láttam ha szétválunk.

2014. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. nálunk volt szerelem a részéről. most nem tudom mennyire vagyok a közelében ennek....
2014. jan. 22. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!