Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny, vagy csak egyszerűe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny, vagy csak egyszerűen ilyen és kész?

Figyelt kérdés

Szóval a barátom szereti tudni mikor hol vagyok. És ezzel nem is lenne gond, hogyha nem vinné túlzásba. Ha elmegyek valahova minimum 20 kérdést szegez nekem: hova mész?, kivel mész?, mikor jössz?, mit fogsz csinálni?, miért pont oda?, miért pont vele?, minek ez neked egyáltalán itthon nem jó?. Konkrétan nem tudok elmenni a kisközértbe anélkül, hogy ne tudná minden egyes lépésemet.

És emiatt rosszul érzem magam, mintha nem lenne semmi szabadságom, olyan mintha figyelne, ellenőrizne, pedig tudja, hogy eszembe se jutna megcsalni.

Én vagyok bolond, vagy tényleg túlzás?

Én 21 vagyok ő 25.



2014. márc. 9. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát túlzás, szerintem beszéld meg vele hogy zavar ez téged.
2014. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm... velem pontosan ugyanez a helyzet. A barátom mindenkire féltékeny, még a barátnőmre is. Nem tudsz vele mit tenni... Ahogyan én sem tudtam. Megmondtam neki, hogy vagy nagyon gyorsan változtat ezen, és megbizik bennem, vagy pedig elfelejthet. Milyen érdekes, azóta mintha kicserélték volna. Semmi gondja, baja nincs. Ha leülsz vele beszélgetni, komolyan, erről a témáról, és elmondod hogy mi bánt. Akkor talán megérti. :)
2014. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én a férfi szemszögből válaszolok neked.

Kérdezd meg tőle, hogy adtál-e okot neki a féltékenységre, mert bennünk férfiakban is meg tud rendülni a másikba vetett bizalom, akár egy apróságon is, amit lehet nem vettél észre. Mindenképpen mondd ezt el neki, hogy úgy érzed nincs elég személyes szabadságod.

2014. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!