Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb távon működhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb távon működhet? Valaki egyszerűen csak szingli lesz és kész? Egész életében a karrier és a szabadságvágy miatt?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
jó dolog a karrier csak nem lehet hozzábújni hideg téli estéken :)
2012. dec. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen képtelen együtt élni egy másik emberrel.Ezt a példát látta,személyisége ilyen kompletten.Gyerekről,házasságról,de még pasiról hallani sem akar.
2012. dec. 26. 22:23
 3/10 Patrik24 ***** válasza:
Soha nem lesz boldog, az ilyenek szemében hideg keménység látszik, de tegye, ő élete:)
2012. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megvan a saját kis életfilozófiája,ami mellől nem tágít.Elvan a saját kis világában,nem feltétlenül egyedül,de olyan szoros emberi kapcsolatot,mint egy párkapcsolat,neki nem férne már bele...és nem önző,egyszerűen nem bírná ki.
2012. dec. 26. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy nem tartod önzőnek. Miért? Meg tudnád fogalmazni?
2012. dec. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Valakinek más jelenti a boldogságot,írhat,szárnyalhat,azt csinál amit akar és úgy ahogy ő akarja :))

És igen,rólam van szó!

(De megpróbálhatsz meggyőzni,emberi hangnemben,normális válaszban szívesen várok véleményeket!!! Arról,hogy szerinted ez miért jó vagy nem!)

2012. dec. 26. 22:28
 7/10 A kérdező kommentje:

És nem szeretnék provokálni senkit sem!

(Aki priviben írt,annak bocsi,de csak holnap tudok részletesebben válaszolni!)

2012. dec. 26. 22:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallottál már a pszichopatákról? rájuk ez abszolút jellemző viselkedés és életvitel.
2012. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Patrik24 ***** válasza:
A párkapcsolat adta boldogságot semmi sem pótolhatja, azt az érzést hogy szeretve vagy és szeretsz, a szeretted testi közelségét, az intimitást, a szeretkezést (nem a dugást! az más)a munka és egyéb dolgok sikerei nem tudják pótolni.
2012. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is már egy jó ideje egyedül vagyok..Vagy inkább úgy mondanám, hogy nem volt még senkim..

Ez talán azért is van így, mert először magamban, a fejemben kellene rendet tennem mielőtt belevágnék egy kapcsolatba.Másrészt mert szeretem a "szabadságot" és valahogy még máig nem sikerült a képbe illesztenem valakit, aki majd több lesz mint egy barát..

Én azt határoztam el, hogy szingliként is boldog próbálok lenni, ameddig csak tudok és "kell"..

Persze nagyon rossz néha ölelkezős, összebújós párokat látni.

2012. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!