Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó kinézetű, jól szituált 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kinézetű, jól szituált 30 körüli férfiak miért választanak sokszor párnak lepukkant, leharcolt elvált, már gyerekes nőket 20-as lányok helyett?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem kellenek a fiatalabb lányoknak.
2014. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert ők igénytelenebbek, kevesebbet várnak el mint ti
2014. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy én tapasztalom és hallom sokaktól: ezeket a lányokat sokszor még gyerekeknek tartják. Nem mondom, egy-egy kalandra bevállalják őket, de partnernek nem érzik őket megfelelőnek, elégnek. Persze ez sem igaz minden esetben, ismerek párokat nagyobb korkülönbséggel is, de ez ritkább.

A másik, hogy sok ilyen idős férfi már nyugodt, családi életet szeretne egy már lenyugodott, érett gondolkodású párral.

2014. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

az idősebb nők is idegbetegek!


30+F

2014. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert érettebbek érzelmileg.
2014. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd...egyáltalán nem mindegyik érettebb 30 körül felett sem.


amúgy a fene tudja nekem egyedülálló gyerekmentes barátnő kell :)

2014. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
már nekem is.
2014. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem, tényleg nem feltétlenül korfüggő az érettség, mégis sokan úgy gondolják, hogy bizonyos kor feletti emberek már jobban szeretnének megállapodni és nagyobb az esély is rá, hogy meg fognak.

Meg van, hogy hasonló korosztály jobban megérti egymást. Pl. egy 35-40-es férfi és egy alig 20 éves lány nem biztos, hogy ugyanazt az életstílust tudja képviselni és nem biztos, hogy előbb-utóbb nem ütközik ki a korkülönbség.

Az előző barátom 15 évvel volt idősebb nálam. Nem konkrétan emiatt mentünk külön, de néha nem volt könnyű.

2014. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is volt fiatal barátnőm,sokszor az agyamra ment az idióta(gyerekes) viselkedésével.A szex jó volt,de másra nem volt alkalmas.Inkább visszatértem a férjes nőkhöz : )
2014. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak fiatalt keresek, amúgy meg én se nézek ki csak 24-25-nek :)
2014. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!