Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, vagy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Barátom már 7 éve tagja egy tánccsoportnak. Lányok is vannak ott, de ő azt mondta, én vagyok az első, akivel csokolozott, és ez elég hihető...

A csoportal szoktak néha 1-1 fellépés után bulizgatni, és járnak turnéra is, balaton mellé, meg ilyen helyekre..


Előkerült pár kép, amin egyik lányt átkarolja.. ő egyik irányba néz, lány másik irányba, és egy olyan, hogy a lány ül a széken, a barátom meg a combján "alszik" ennyi látszik a képen. azzal a lánnyal is szokott táncolni..

Kicsit kiborultam, mikor megláttam, de azt mondta semmi több nem volt, csak ennyi..


Most hétvégén bulizni mennek, két napra, szigoruan csak a csoport... legtöbbjüknek barátja, barátnője van, már felnöttek is vannak(férje vagy felesége van) de én mégis eléggé kiakadtam, hogy ő miért kell odamenjen...


Másfél éve vagyunk együtt, ő 7 éve táncol abban a csoportban... túlreagálom a dolgokat, vagy tényleg neki van igaza, és hülyeség emiatt veszekednem vele?

Más is van ilyen helyzetben?


2014. márc. 9. 17:00
 1/4 LazyJones ***** válasza:
A táncos partnerek külön kategóriát képviselnek; és a legtöbb tánchoz nem árt egyfajta bizalmas kapcsolat. Nyilván szarul esik, de ehhez egyrészt hozzá kell szokni, másrészt tudnod kell, meg tudsz-e ezek után is bízni benne, vagy sem.
2014. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen csoportokban sokszor dugnak.
2014. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyet értek az első válaszolóval és ameddig nem ad nyomós okot a bizalmatlanságra, addig kár lenne ezen pörögni. Normális hangnemben megbeszélitek a dolgokat, meggyőz róla, hogy téged szeret, a többiek csak barátok és boldogan éltek, míg meg nem... Egyébként is szerintem féltékenykedés helyett az kellene kimutatnod, hogy mennyire szereted. De ez csak tipp, nem mondanám, hogy párkapcsolatban túl sok tapasztalatom lenne.
2014. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te úristen hozzáért egy másik lányhoz, ráadásul az egyik barátja combján aludt!!! AZONNAL DOBD KI , MEGCSAL TÉGED NEM LÁTOD???!!!


-.-"

2014. júl. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!