Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki, vagy ez termeszetes?

Figyelt kérdés

Parommal kb 2 honapja osszekoltoztunk. Pontosabban a szuleihez, mert egyelore a vallalkozasa nem hoz annyit, hogy kozos alberletet, autot fent tudjon tartani. Igy most meghuzzuk magunkat, en besegitek a szuleinek a rezsibe..

A lenyeg amin ledobbentem.. Parom siman, kopogas nelkul bemegy a furdobe ha az anyja van bent. Eleinte azt hittem hulye vagyok, vagy az anyja epp a hajat csinalja vagy ilyesmi es csak azert megy be... De nem, tegnap szembesutem vele, hogy siman bemegy trecselni ha az anyukaja epp furdik, tusol, oltozik, vetkozik.

Kerdeztem parom, hogy ez miert van, erre annyit mondott, hogy majd igyekszik errol leszokni ha engem zavar...

Parom 20F, anyuka 60N


2014. jan. 11. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
valakinél természetes, valakinél nem... úgy látszik náluk az, nálatok nem, és nem ehhez szoktál hozzá... ennyi :D egyébként az a lényeg, h hozzád ne nyissanak be kopogás/kérdezés nélkül, nem? a többi, amíg te ott amolyan "vendég" vagy, addig szerintem nem olyan életbevágóan fontos megoldandó ügy :D
2014. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem a bátyám is simán bemegy anyámhoz ilyenkor, szerintem ez természetes ha az anyjához bemegy, elvégre az anyja. Az nem lenne természetes ha felizgulna rá vagy másért menne be. Vagy nem az anyja lenne.
2014. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, kinél mi a szokás. Te ott vendég vagyok, szerintem nincs jogod megmondani, hogy mit csinálhatnak, és mit nem. Testvérem pl simán bejön szarni, ha én zuhanyzok. :D
2014. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Náluk nincsenek tabuk a meztelenségre.

Sok ilyen család van, és sok ahol meg igen, valamilyen szinten tabu.

Nálunk az volt, hogy nem nyitogattunk egymásra, mert fürdőbe nem illik, de simán átgyalogolt mindenki a lakáson meztelenül, vagy kifeküdt napozni ha úgy adódott.

2014. jan. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Családja válogatja, ne akadj ki ezen. Ahol évtizedek óta megszokott, ott alkalmazkodj, ne kérd, hogy változtasson.

Egyébként nincs ebben semmi rossz, sőt. A túlzott prüdéria az, ami oda vezet, hogy ha az ember meglát egy meztelen embert, rögtön a szexre asszociál...

2014. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a párom, ő a férfi egyik szülőjéhez sem megy be, ha az éppen fürdik mondjuk, én, mint nő, apámhoz soha nem mentem és nem is mennék be, mikor ő fürdik, de anyukámhoz simán, vagy ha éppen én fürdök és ő van ott, akkor anyukám abszolút nem zavar, ha bent van.

Van akiket ez egyáltalán nem zavar, valakiket meg igen. Ez attól is függ, hogy ki hogyan szokta meg, vagy ki mennyire enged be másokat vagy bizonyos embereket az intim szférájába.

2014. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lányom 14 éves...


Bárki fürdik, akár ő, vagy én, vagy a párom, a fürdőszobaajtó nyitva, ha valami eszébe jut, kikiabál...


Full természetes mindannyiunknak....

2014. jan. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!