Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tartós, komoly kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartós, komoly kapcsolatban vagytok óvszer nélkül szeretkeztek? Ha óvszer nélkül szoktatok nem féltek, hogy AIDS-t elkaphattok?

Figyelt kérdés
És úgy,hogy előtte nem szeretkeztetek óvszer nélkül senkivel és biztos vagy abban,hogy egyikőtök sem hordozó.Mert mi kb. már vagy egy éve mindent anélkül szeretünk csinálni.Hátulról szinte folyton.
2014. márc. 2. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egyikőtök sem fertőzött akkor nem leszel AIDS-es, anális közsüléshez viszont mindig kell óvszer, mert az aktív fél mindenféle fertőzést elkaphat a széklettől.

Gondolom meleg a kérdező...

2014. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na hát ez az.....Lány vagyok!
2014. márc. 2. 22:35
 3/7 anonim ***** válasza:

egyenlőre Mo-on alig pár ezer AIDS beteg van regisztrálva, szóval annak az esélye hogy pont bele futok egy AIDS-es emberbe elég kicsi.

meg szerintem akik betegek azok általában nem abban a körben mozognak ahol én, értem ez alatt az ilyen lecsúszott drogos mindenkivel kefélő csajokat.

ebből adódóan nálam elég kicsi az esélye hogy egy fertőzött emberbe fussak bele, de ettől függetlenül használok óvszert ha nem vagyok biztos a partneremben.

szóval én sztm ez nagyban függ attól is, hogy az ember hol és milyen párt választ magának.

nyilván bárki elkaphatja a fertőzést, de ha nem szexel olyan emberrel akiről köz tudott hogy fűvel fával csinálja sokkal kisebb az esélye a fertőzésnek.

2014. márc. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom és értem is.De mi régóta együtt vagyunk már lassan 4 éve valószínűleg így is marad(Nagyon jó és kiegyensúlyozott kapcsolatot tudhatok a magunkénak).Úgymond "tiszták" vagyunk mindketten és én ebben nem is kételkedem.DE!Engem igazából az érdekel,hogy hasonló kapcsolatban,mint amilyenben én vagyok szeretkeztek-e óvszer nélkül a párok?Análisan stb. természetesen ezekre is kíváncsi vagyok.
2014. márc. 2. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

én az első barátnőmmel 5 évig még együtt voltunk csak gumi nélkül csináltuk, análisan meg minden hogyan.

a mostanival is gumi nélkül lassan fél éve.

csak a futó kapcsolatokban használtam gumit.

2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor gyógyszert szedsz? Análishoz mindenképp kellene gumi, mert mindketten elkaphattok baktérium fertőzést.
2014. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Análisan soha nem közösülnék gumi nélkül, hiszen óvnám a partnerem, és az nagyon veszélyes ővszer nélkül.

Egyéb esetben mindig ővszer nélkül vagyunk együtt. A gyerek ellen másképpen vedekezünk (bár nálunk már az sem baj, ha jön a gyerek)


Magamról tisztában voltam, hogy egészséges vagyok, a partnerem is az. Mindketten rendszeres véradók vagyunk, úgyhogy az AIDS kizárva./ legalábbis parhavona ellenőrzik;)/

Zárójelben: az AIDS-et és a HIV fertőzöttséget nem kizárólag szexszel lehet elkapni.


Ilyen félelem nincsen tehát benen, soha nem is volt.

Természetesen arra is figyelünk hogy megfelelően tiszták legyünk, hiszen a mosdatlan nemiszervek egyéb fertőzéseket okzhatnak.

Az anális közösülés nálunk nincs benne a repertuárban, nem vonzza egyikünket sem. Viszont az biztos, hogy a végbélben nagyon helyesen rengeteg baktérium található, ami amíg ott van semmi gond, de amint a húgycsőbe vagy a vaginába kerülnek csúnya dolgokra képesek.

Emiatt fokozottan kell figyelni mi hova kerül, és ildomos lenne az óvszer..

/ ugye bizonyos fertőzések okozhatnak meddőséget is, aminek fokozottan kiteszed magad egy védekezés nélküli anális szexszel/

Legyetek egy kicsit felelősségteljesebbek.

2014. márc. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!