Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív vagy keres?

Figyelt kérdés

Van egy barátom kb 1 hónapja járunk, minden tök szépen alakult közöttünk, semmi gyanús v rossz előérzetem nem volt egészen eddig mert egyszerűen eltűnt

Írok neki de ő nem válaszol és nem is hív már 2 napja , pedig mindennap keresett engem, beszéltünk ( viszont találkozni keveset tudunk csak hétvégén) szóval most nem tudom mi lehet a gond, azt tudom h én semmi rosszat nem tettem...


2014. márc. 10. 09:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt nem is nevezném járásának. Ez nem kapcsolat. Ha nem keres pár napig esetleg írj rá Te, hogy mi a baja. Ha nem válaszol vágd ki a fenébe!! Olyannal nem kell foglalkozni akinek könyörögni kell!
2014. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez semmi és nem lesz lesz belőle semmi ez ennyi
2014. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!