Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek milyen egy idealis baratno? Normalis valaszokra vagyok kivancsi;)

Figyelt kérdés

Akivel hosszabb kapcsokatot terveznetek.

Kort is irjatok pls a valasz melle.:) koszi



2014. márc. 10. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Olvass vissza. Naponta négyszer felteszik ezt a kérdést! ;)
2014. márc. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor en leszek az otodik ;)
2014. márc. 10. 16:01
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem cigizik, nem iszik, nem jár partizni és nem káromkodik... nálam először ennek a 4 dolognak kell eleget tenni... utána, hogy ne legyen nagyképű és a többi és a többi...
2014. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Gratulálok a lustaságodhoz, ignoráns törpilla. ;)
2014. márc. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Gratulalok az ertelmi visszamaradottsagban szenvedonek hogy nem ert meg hogy normalis valaszt kertem :) de aki kozponti szemelyiseg... Megertem :)
2014. márc. 10. 16:12
 6/13 anonim válasza:
Legyen nagyon aranyos és kedves mindig. Lehessen vele hülyülni, de komoly dolgokról is beszélni. De azért fel tudja mérni hogy ha kettesben vagyunk akkor lehet hülyülni ne pedig egy begyöpösödött öregasszony módjára viselkedjen. Legyen picit perverz, és szeressen zenét hallgatni. Lehetnek nyugodtan fiú barátai, de azért előttem ne ölelgesse őket, mert az irritáló. Meg ne velem akarja kibeszélni, hogy milyen helyes az "új osztálytársa", azért vannak a barátnői. Járjon velem bulizni, moziba, és sportoljon is picit( a sportos lányokak jó a fenekük általában). Legyen bújós és ne eltávolodó, de azért ne legyen túl nyomulós. Ne legyen hisztis pláza***** mert azok idegesítőek. Legyen egyedi, a sorozatgyártmány nem menő, és álljon ki magáért szóval. Nehogy az legyen, hogy ha mondok neki valamit azt úgy is kell csinálni mert picit jó veszekedni a hülyeségeken mivel így lehet rendben tartani egy kapcsolatot. Ne legyen morcos és fiús. A nő legyen mindig nőies és mosolygós.
2014. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
azért utolsó, ha egy nő morcos vagy szomorú és éppen nem mosolyog akkor kidobod? :) azért vele is tőrödni kell és néha megmondani neki, ha pl. valamit nem tud, hogy azt úgy és úgy kell :)
2014. márc. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Nyelje le. A többi nem számít xD
2014. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os ez tényleg furcsán jött ki, amit mondtál, illetve 7-essel egyetértek. Volt amikor iszonyatosan rosszul voltam, lelkileg fizikailag egyaránt, és telefont se akartam felvenni, de az illető fiút mégis felvettem, csak hogy hallhassam a hangját, mondtam, hogy hogyan vagyok, stb, de nem voltam se goromba, se ideges, semmi, csak letört eléggé. Erre azt mondta, hogy majd inkább beszéljünk máskor, ha már megnyugodtam...mondom most mi a baj? Teljesen nyugodt vagyok, csak rosszul... és olyan stílusban, mintha én a fenébe küldtem volna el, lekezelt, meg minden... egyszerűen képtelen volt elfogadni, hogy épp nem "csilingelő" hangon, aranyosan, mosolygósan, kérdezősködöm körbe, meg rosszul vagyok...azóta nem beszéltem vele.
2014. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Előbb a korodat írd meg mádmázel!
2014. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!