Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Hogyan lehet ezt az érzést legyőzni?

Figyelt kérdés

Féltékeny vagyok arra az érzésre, arra a tudatra, hogy valakinek annyira fontos legyek, hogy az egész életét velem akarja leélni.

Az exem jegyben jár a barátnőjével, régóta együtt élnek, most közös vállalkozásba kezdenek.

Elkapott a féltékenység...Bárcsak engem is úgy szeretne a mostani párom, ahogy az exem szereti a párját. :(


2014. márc. 7. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom, hogy csak az féltékeny aki nem bízik magában. Tegyél valamit magadért.
2014. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mások tettei határozzanak meg téged. Hidd el azt hogy te mindenképpen értékes vagy. Ha az exed éppen házasodik, akkor is, nem tudhatod, hogy meddig tart a boldogsága, lehet, hogy el is válnak.

Koncentrálj önmagadra, az értékeidre és ne tartsd lehetetlennek azt, hogy a mostani pároddal akár összeházasodj.

2014. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A jelenlegi helyzeted:

FÉLTÉKENYSÉG !!Ez van rajtad.Mond meg neki hogy Te sokkal nagyobb vagy nála,és szólj be neki alaposan!

Az utáni állapot,hogy beszóltál a FÉLTÉKENYSÉGEDNEK:

TE nagyon nagy vagy a féltékenységed pedig nagyon pici és már el is tünt

2014. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy mennyire szereti őt? Ott vagy minden pillanatban?


És mi van, ha az ex barátnője például rátok irigykedik?


De ha a mostani párod nem szeretné veled leélni az életét, akkor miért vagy vele?

2014. márc. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy velem szeretné e leélni az életét. Lassan 3 éve leszünk együtt. Eleinte nagyon el akart venni feleségül, meg gyereket is akart.

Volt egy nagyobb hullámvölgyünk. Azóta folyton azt emlegeti hogy nem sokáig leszünk együtt.

Nem mondja, hogy szeret, vagy ha 1-2 napig nem találkozunk nem érezteti hogy hiányzom neki stb.

2014. márc. 7. 12:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem vagytok egymás ideális társa.

Hát lépj tovább, és keress mást.

Nem az exed tehet erről, őrá igazán felesleges féltékenykedni.

2014. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én itt semmilyen féltékenységet nem látok.

Hanem:

- úgy érzed - lehet,h helyesen - a jelenlegi párod már nem szeret annyira, mint az elején


- a volt párodékra irigy vagy


Ez sztem az emberek többségénél így van. Ha nincs párjuk, vagy épp egy rossz kapcsolatban vannak, irigykednek azokra, akiknek jól alakul az életük. Ettől még nehezebb elviselni a saját gondjukat. Vhogy mindenképpen a saját problémádat kéne orvosolni. Ha lehet, próbáljátok meg helyrehozni a kapcsolatotokat, ha nem, akkor meg minél hamarabb adj esélyt egy jobb párkapcsolatnak, és szakítsatok.

Ne aggódj, ahogy sínen lesz a saját magánéleted, lehet,h még örülni is fogsz a exedék boldogságának is :)

2014. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!