Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek egy kapcsolattól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek egy kapcsolattól és a csóktól?

Figyelt kérdés

14/L volt ilyen gyerek szerelem de az más volt. és most kezd alakulni a kapcsolatom egy fiúval. eddig ő elérhetetlen volt számomra és akkor nagyon kellett de most bevallotta hogy bejövök neki és most nagyon félek és így már annyira nem jön be. egyszer megakart csókolni és én remegtem félelmembe ezért semmi sem történt.

Nagyon félek egy kapcsolattól és képes lennék egyedül lenni magányosan csak mert rettegek? ez mért van? kérlek segítsetek. nagyon sokat sírok emiatt.


2014. márc. 11. 15:47
 1/4 anonim válasza:
Dettó ugyanez van most nálam. Beszelgessetek sokat próbáld meg feldolgozni hogy igen neki csak te kellesz. Menj bele bajod nem lehet belőle mert ha nem jó vagy nem tetszik valami akkor kilephetsz a kapcsolatból. Nem vagytok házasok. Biztos fiatal vagy még ne félj. Ilyen korban szerintem az érzések mindig bizonytalanok és az új szokatlan dolgok meg furcsak néha ijesztoek is lehetnek. :)16/l
2014. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja bocsi most láttam csak a korodat. :)
2014. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
És tudom hogy mindig akkor izgalmasabb az egész meg akkor kell jobban a srác amikor még nincs semmi. Ugyanígy vagyok én is. De beszelgessetek sokat és ismerd meg. :) mind első vagyok.
2014. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon aranyos vagy! köszönöm szépen a segítséget :)velem sajnos mindig ez volt. ha már ott tartottunk hogy járás akkor megijedtem.
2014. márc. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!