Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok, a szavaival el vette az egész kedvem ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Màr rég beszélgetünk, sokkáig járkált utánnam míg be adtam a derekam arra, h találkozgassunk. Egy pár hete el kezdtünk járni. Minden happy össze vissza járkáltunk, sokat beszélgettünk, nevettünk, rengeteg bizalmas dolgot is elmondtunk egymásnak, meg volt az elsõ szerelmeskedés is. Viszont a tegnap rá tört az ôszinteség roham, azt mondta, h elképesztõen aranyos lány vagyok, rendes, meg nagyon toleráns, minden fifikáját jól kezelem, jól érzi magát velem, a sex is remek de nem tudja h mi lessz mert teljesen külömbözõek vagyunk és nincs meg az a plusz, az a szikra ami közte és az elõzõ barátnõje közt volt (elsõ nagy szerelme, 3évig voltak eggyütt). Mondtam, h ha így érez, h velem nemtud eggyütt lenni akkor haggyuk az egészet. De azt mondta, h fére értem nem akar szakitani velem, csak nem szeretne majd megbántani ha veletlenül nem úgy alakulnak a dolgok. Mondta, h ez nem változtat semmin, továbbra is találkozzunk, ismerkedjünk.

Mi a fenét kezdjek ezzel a helyzettel?


2014. márc. 7. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul: szexelni johetsz, de tobbre ne is szamits.
2014. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajna én is ezt vettem ki a szavaiból.
2014. márc. 7. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szakítás volt, ne találkozz vele.Felesleges rá várnod,ő nem érezte amit kellett,és majd ide-oda húzni fog,ahogy kedve van.
2014. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam, neki h ez szakitás, de õ viszont azt mondta, h nem õ szeretne jobban megismerni, de viszont semmiben nem biztatott. Kértem, h akkor haggyuk az egészet...mégis azt mondta, h fére èrtettem
2014. márc. 7. 09:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arról van szó, hogy a volt barátnője helyesen írt, te meg nem tudsz.
2014. márc. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet benne valami, ha pl. SMS-ben leírnád, hogy "haggyuk", és sem akarnék semmi komolyat :-P
2014. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem magyar osztályba jártam és nehezen megy a helyesirár.
2014. márc. 7. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén férfiszemmel??? Szexre kellettél, arra még jó lehetsz egy ideig, de semmi több.
2014. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Sajnos ismerem ezt a dolgot, én is alkalmaztam ezt a legutóbbi barátnőmnél, mocsok érzés nekem is. Ez bizony azt jelenti, hogy ő már tudja nem te vagy az akit igazán keres, nem szerelmes, inkább csak kötődik hozzád és nem akar elengedni mert mégis csak van így valakije. Ez bizony amolyan gyávaság, tudom mert én is az voltam, játszottam egy lány érzéseivel és a sajátommal is. Ebből ha benne maradsz, igazi se veled -se nélküled kapcsolat lesz.

26F

2014. márc. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!