Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a szerelmi háromszögben? 35N

Figyelt kérdés

Normális, és értelmes válaszokat kérnék, köszönöm!

Szóval, 35 éves vagyok. A férjemmel 15 éve ismerjük egymást, de házasok csak 8 éve vagyunk. Tulajdonképpen az első fiatalkori szerelem. Van egy kislányunk is, ő 11 éves. Egy kis boltot vezetünk 10 alkalmazottal. És hát sajnos a házas életünk eléggé megromlott. Az utóbbi évek szinte nagyon a cégről szólnak, a cég a téma "bennt", otthon, a konyhában, a fürdőben. Ő is megváltozott irányomban, sokszor rámmorran, ha valami nem úgy jön össze, rajtam tölti ki a dühét. Többnyire idegesíteni szokott, otthon is piszkál mindenért. Volt idő, amikor sokáig a lányom mellett aludtam külön. Azt hiszem, ha nem lenne a vállalkozás, már rég elváltam volna. Nem hinném hogy szeretem, azt hiszem inkább csak megszokás. Úgy érzem, mintha én egy tárgy lennék neki, amit - ha szeretkezni van kedve - kivesz a fiókból. A házasságunkat már jópárszor megpróbáltuk rendbehozni. Viszont, megismerkedtem egy 27 éves sráccal. Lassan indult a kapcsolatunk, beszélgetéssel, de most tovább bonyolódott. Egyre erősebbek felé az érzelmeim. Sokat gondolok rá, ha vele vagyok - IGEN, találkozgatunk röpke órákra, de szex még nem volt! - úgy érzem "feltöltődök", nagyon sok pluszt ad nekem. Nem csak a testi dolgok miatt, hogy van aki kívánatosnak lát, hanem amúgy is. Jófej, vicces, korához képest érett. Jó érzés, hogy van akire gondolhatok, aki megért, akivel el lehet beszélgetni. Ha vele vagyok olyan mintha nem is a valóságban lennék, annyira jó. Olyan szenvedélyeket szabadít fel bennem, amit már rég nem tapasztaltam. Tulajdonképpen ha csak kettőnkről lenne szó, működne is a dolog. Viszont így, tiszta káosz az agyamban minden. Ott a lányom, az ő életéről is döntenem kell. A vállalkozásról is, az alkalmazottakról is. Bárcsak önző lehetnék, de nem tudom. És rossz az is, hogy ő is többre vágyik, de nem adhatom meg neki. Nem foghatom vissza. Lehet hogy el kellene engednem, had járja a saját útját? Ti mit tennétek?



2014. márc. 11. 20:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Azon a 27 éves férfin kívül nem lehet más férfi az életedben?A kihűlt meghalt kapcsolatodon van itt a hangsúly.
2014. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre azt mondanám,egy fellángolás miatt nem éri meg eldobnod az eddigi életedet.Pláne nem egy fiatal fiú miatt,aki veled együtt bónuszként kapna egy kamaszlányt,ha esetleg komollyá válna a dolog,akinek el kéne fogadnia,hogy elvált nő vagy egy nagy lánnyal.Nem biztos,hogy ez a srác komolyan vállalná veled mindezt.Más a vonzalom,a flört vagy a szex,és más egy kapcsolat.Biztosan tetszik neki,hogy érett nő vagy.Viszont ha összeszűrnétek a levet,a következményeket már nem biztos,hogy díjazná,talán megpattanna a felelősség elől.

Viszont azt is tudom,mekkora dilemma ez neked,és milyen jó érzés,hogy valaki végre újra nőként tekint rád.Én azt mondom,ismerd meg ezt a srácot,és ennek fényében rágd át alaposan,megéri-e.

2014. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? Jelenleg nincs. Nem vagyok benne biztos, hiszen ez egy komoly döntés. De annyira más mint a férjem. Ég és föld.
2014. márc. 11. 20:54
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát helyetted senki sem dönthet.Vagy feldobsz mindent,és boldog leszel(remélve,hogy sokáig).Vagy meghúzod magad és tűrsz.Sajnos a saját cég esetén nagyon kevés kivétellel,a magánélet rovására megy.Itt nem 8 óra munka után,nem érdekel van.Én is benne voltam.Én megváltoztattam az eleteem,nem bántam meg.(39f)
2014. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván az ember 15 évet nem dob el egy rövid ideje tartó "kapcsolatért". És lehet hogy igazad van, lehet megijedne ha minden az ő nyakába szakadna, én, a lányom. Nem tudom....
2014. márc. 11. 20:56
 6/21 A kérdező kommentje:
Anyagilag azt mondhatom hogy mindenem megvan. De azt leszámítva, semmim sincs...Minden más hiányzik.
2014. márc. 11. 20:58
 7/21 anonim ***** válasza:

Akinek elválnak a szülei, annak a sorsa valamilyen formában meg van pecsételve. Egy életed van, ele lehet hülyéskedni, de gondolj a lányodra, hogy mit élne át.

Ha elválsz és a fiatalabb sráccal leszel, előttem emberileg leírtad magad.

Beszéljétek meg a dolgokat a férjeddel, a probléma 100 %, hogy a hiányos kommunikációtokban van.

2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Vagy hát, korrektség ide, vagy oda, folytatod tovább azt, amit eddig. Így megmarad minden, és nem veszítesz el semmit. Sokan csinálják így, és ha a férjeden azt érzed, nem szeret igazán, akkor végül is...mindegy is.

Ki tudja, lehet a srácnak se igazán kellene egy bonyolultabb kapcsolat, valószínű elvesztenéd, ha "mindent" megkapna.

2014. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Megint a régi storry

Ha csaj hűtlen a pasi az oka mert szegényt bele hajszolja egy taknyos kölyök ( hozza kepest ) karjaiba...

Ha a pasi nézeget mást akkor egy aljas szemet válás zsarolás a gyerekkel meg húzzunk le rola hat bort

Üdvözöllek a MILF pumák táborába

2014. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha elváltok a gyerek el fog zülleni. Csak mondom.
2014. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!