Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tapasztalatok, amikor a párod hálózatépítő (MLM)?

Figyelt kérdés
Párom körülbelül 2 hónapja elkezdett MLM-ezni, azóta teljesen kimosták az agyát. Semmi más témája nincsen, csak az, hogy kit léptetett be, kit lehetne beléptetni, milyen jó a termék, mindenhova viszi magával (lakáson belül is!) mindenhova keni, fújja, emberre, állatra. Ha haverokkal sörözik, akkor is helye van az asztalon a terméknek, baráti összejöveteleken, családi ebédeknél is mellette van az asztalon, és ódákat zeng róla. Tényleg semmi, de semmi nem érdekli, és ahányszor szóvá tettem, én vagyok a korlátolt, meg most ezzel pénzt kell keresni, ami rendben van, de ettől még lehetne mással is foglalkozni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan oldjátok meg ezt? (azok válaszai is érdekelnek, akik szintén megrögzötten ezzel foglalkoznak)

2014. márc. 12. 17:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
hát sajnos mindenben ilyen megrögzött. amikor az edzés volt a téma, akkor heti 7 nap edzés, akkor arról beszélt csak, meg elismerően nézegette az izmait. most azt teljesen elhanyagolja, mert most épp az MLM a fontos. az elmúlt években, amit hallottam, volt vega, aztán paleo fanatikus. ezeket persze tőlem is elvárja, hogy mindig épp az adott dolognak hódoljak én is, tehát pár hónapja az edzéssel sanyargatott, meg hogy ne egyek semmi lisztet, cukrot, most építsek hálózatot (plusz a hétköznapi dolgok, mossak, takarítsak, csináljak mindent lelkesen). egyedül irántam nem volt még porondon a megszállottság, mindig minden fontosabb, én meg várjam ki a gyümölcsét. kissé terhes. kíváncsi lennék, valaki járt-e hasonló cipőben. (visszaolvasva ez már esettanulmány)
2014. márc. 12. 18:28
 12/26 anonim ***** válasza:
20%
Ha szenvedni akarsz továbbra is, hát csináld. Nekem nem számít.
2014. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Akkor tévedtem. Neki problémája van csak nem látja be. Mert ez már az. Nem kizárt, hogy szakember segítségére van szüksége. Azt hiszem van ilyen betegség amikor valaki belekezd valamibe és csak az létezik számára. Ennek semmi köze az MLMhez csak most azt látod, hogy éppen ezzel foglalkozik, de ahogy leírtad ő bármibe kezd mindenhez így áll hozzá.

A másikat miért hagyta abba?

2014. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
hát talán azért, mert ott nem lett azonnal bevétele. a mostaninál pedig igen (sajnos ez nem jelenti azt, hogy innentől mindig lesz, lehet ez mézesmadzag is). innentől még jobban beleásta magát és milliókat remél hamarosan. a többi dolgot meg azért hagyta abba, mert most nincs ideje azokkal foglalkozni. de barátoktól hallottam, hogy már rengeteg ilyen volt az elmúlt időkben és utólag sosem vonja le a következtetést, mi miért történhetett úgy ahogy, egyszerűen csak lapozzunk.
2014. márc. 12. 18:52
 15/26 anonim ***** válasza:

Akkor készülj fel, hogy az egész életetek ilyen lesz, hogyha együtt maradsz vele.

Sajnos nincs helyén az értékrendje. És benned csak az ellenséget fogja látni.


Viszont ha a cég megbízható és rendesen fizet, akkor később is fog. Tehát ez nem mézes madzag. Ha meg neki csak a pénz számít, akkor még jobban beleássa magát és talán még rosszabb lesz. Melyik cég ez?

2014. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
54%

nem mindegy, hogy miért lelkesedik. ha meg akarja tanulni egy ország nyelvét csak úgy, vagy izmos feneket akar, és ezért gyakran edz, annak örülök. vagy növénynemesítésbe fog, vagy lakást rendez...

de ha egy matracra vagy táplálékkiegészítőre teszi fel az életét, amiről vsz hazudnak neki, azt nem tolerálom.

2014. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

látom, ez nem jött be valakinek:)

fogyasztói magatartás és tukmálás nem oké, önfejlesztés viszont igen.

2014. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
ebben egyetértünk, de az önfejlesztésnek is vannak határai. pl amikor majd az unokáim gyűrűjében ülök, nem kizárólag arról szeretnék nekik mesélni, hogy mikor én még fiatal voltam, bizony megállt a pohár a seggemen. biztos ez is nagyon lényeges, és most, fiatalon nekem is fontos, hogy szép és jó alakú és egészséges legyek, de nem ez a minden. ha az emberi kapcsolataimat is felemészti, akkor az már rég rossz. az edzés is része az életnek, akár a napnak, mint a fogmosás, vagy a toilett, de nem beszélek róla folyamatosan, megcsinálom és utána csinálok mást...szerintem igenis fontosak a lelki dolgok, a jó beszélgetés, egy séta vagy bármi, lényeg, hogy változatos és színes legyen.
2014. márc. 12. 20:42
 19/26 anonim ***** válasza:
25%

Barátod sikeresen gondolkodik,aki szerint beteg az végezzen önvizsgálatot.

Én nem csípem az MLM-et viszont a pasid eltökélt férfi aki nem elégszik meg a ,,panel-proli" élettel.

Mintha magamat olvasnám én is rajongok a szakmámért imádom,milliókat lehet keresni(IT vonal leírom akkor),és ha kell napi 10 órát dolgozok mert látom van eredménye és nem kell filléreket számolnom,plusz edzés fanatikusság heti 4-szer amit a csajtól én is elvárok plusz hogy egészségesen kajáljon és legyen csinos,nem hízhat ilyesmi.

Tehát a pasid becsüld meg mert figyelj lehet el fog esni,DE van egy mondásom siker felé vezető út nincsen kikövezne Thomas Edison 10000 próbálkozás után találta fel a villanykörtét,mi lett volna ha feladja,hmmm?

Szóval becsüld meg mert vagy így vagy úgy de sikeres lesz.

Ehhez kell egy fajta őrültség,2nálunk pl IT-ban még otthon képezned kell magad ha ,,Audis" színvonalat akarsz és komoly karriert.És nálunk sincs ,hogy délután 4-kor kiesik a kezemből a klaviatúra meg a toll hanem ha kell este 11kor még elemzem az eredményeket,ezzel jár a jó életszínvonal,plusz ugye otthon még tanulnod kell tovább.

2014. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
és a párod ezt mindig megértően kezeli? mert ha igen, akkor becsüld meg :)
2014. márc. 12. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!