Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tapasztalatok, amikor a párod hálózatépítő (MLM)?

Figyelt kérdés
Párom körülbelül 2 hónapja elkezdett MLM-ezni, azóta teljesen kimosták az agyát. Semmi más témája nincsen, csak az, hogy kit léptetett be, kit lehetne beléptetni, milyen jó a termék, mindenhova viszi magával (lakáson belül is!) mindenhova keni, fújja, emberre, állatra. Ha haverokkal sörözik, akkor is helye van az asztalon a terméknek, baráti összejöveteleken, családi ebédeknél is mellette van az asztalon, és ódákat zeng róla. Tényleg semmi, de semmi nem érdekli, és ahányszor szóvá tettem, én vagyok a korlátolt, meg most ezzel pénzt kell keresni, ami rendben van, de ettől még lehetne mással is foglalkozni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan oldjátok meg ezt? (azok válaszai is érdekelnek, akik szintén megrögzötten ezzel foglalkoznak)

2014. márc. 12. 17:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
12%

Jelenleg most nincsen,mert nem tudott értékelni engem,most szingli vagyok jelenleg,de tetszett neki,mert ritka az ilyen pasi aki annyire ott van mindenben.

Nem fényezem magam ne értsd félre de tervezek még 2 diplomát,plusz még két nyelvet,meg sportban is sikereket elérni,karrierembe a legkomolyabb szintre akarok jutni amikor már napi 1200Eurót is lehet keresni(nem könnyű sőt kemény),de ez is azzal mint a pasid,hogy mindig erről beszél meg keresi a potenciális partnereket,na nálam ez úgy néz ki,hogy naponta még itthon kódolok vagy kétnaponta 1-2 órát feladatokat szakirodalmat olvasok,plusz ugye az önfejlesztés is(ami nagyon jó dolog).


Én megbecsültem volna de ő nem tudott értékelni,nem tisztelt ezért szakítottam vele,úgy vagyok vele,hogy magával cseszett ki mert nem sok hasonló férfi van(nem önfényezés,ez tény).

2014. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hát minden elismerésem, mert nem egyszerű valóban, valahol a páromat is becsülöm, amiért ennyire ki tud tartani valami mellett, ami szerinte jó. DE! nagyon sok esetben a nők pont nem erre vágynak. pont nem a sok pénzre, meg menő kocsira, egyszerűen csak figyelemre, amit ha nem kapnak meg (márpedig aki ennyit melózik, nem tud még jobban szétszakadni), akkor jön az elégedetlenség, amit Ti úgy fogtok fel, hogy nem becsülünk, de ha így lenne, nem küszködnénk közben a figyelmetekért. Nagyon fontos persze minden amit leírtál...csak éppen pont azt a fontos dolgot hagytad ki a fontossági sorrendből, hogy mit teszel azért, hogy mint TÁRS (és nem mint bank a csajod számára) is funkcionálj.
2014. márc. 12. 21:14
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

Hmmm érdekes dolgok,igen valóban nekem első az egészség és karrier a többi csak ezek után.

Hogy mit teszek meg?

Ez egy jó kérdés nagyon és jogos.

Többek között szexuálisan mindig arra megyek,hogy ő nagyon jól érezze magát és kielégüljön többször is,plusz nagyon adok magamra,hogy neki is tetszek és kívánjon(szolárium,slim fittes cuccok,minőségi ruhák),normálisan bánok vele,határozott vagyok kemény de nem bunkó,nem engedek a 21-ből ugyanakkor kenyérre tudna kenni.Jó ízlésem tudom hogy kell élni :) (megint nem nagyképűség).

2014. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
a szex sem attól lesz fergeteges, mert a pasi olyan izmos, mint egy versenyló, ráadásul még barna is.. attól lesz fergeteges, ha ott van a nőnek (meg a férfinak is) az érzelmi biztonság, ott van a 2 gyönyörű hibátlan filmbeillő test mögött a 2 lélek, amelyek összefonódnak :) nem a külső jegyektől, vagy a tempótól vagy a póztól lesz tökéletes :) attól lesz az, hogy ott van az a mély szeretet, amit csak akkor fogsz elérni, ha egyszer emberi időben lecsukod a laptopod, és az aznapi edzés helyett leülsz a szerelmed mellé és csak Ti vagytok ott, semmi termék, semmi egészséges kaja, semmi IT, semmi. Csak Te meg Ő :) (az én világomban ez a boldogság) :)
2014. márc. 12. 21:26
 25/26 anonim válasza:
Igazából nem az MLM-el van a baj, hanem az emberekkel, akik nem tudják azt kezelni. Én magam már jó pár éve csak ezzel foglalkozok, de nem ment rá a kapcsolatom. Nem tukmáltam senkire semmit, mert megvan mindennek a módja és a helye. Jelenleg netto 180.000 Ft átlagosan a keresetem. Van hogy kevesebb van, hogy több, de megélek belőle. És senkim nem tapostam keresztül. Nekem mindig sikerült hasonló gondolkodású emberekbe botlanom, mint én, és Hál Isten nekik is halad a szekér. Szóval légy kicsit megértő a pároddal, de azért vezesd rá, hogy attól, hogy MLM még nem kell megvakulni és megsüketülni. Azt hiszem, az aranyásók voltak így az aranyláz idején :D Szóval érdemes leölteni a párodat egy jó hideg vödör vízzel. Ha te nem tudsz hatni rá, akkor próbálj meg valakit bevonni, akire szerinted hallgatna.
2014. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az azért elég csalóka megállapítás, amit itt írt valaki , hogy " ... becsüld meg mert vagy így vagy úgy de sikeres lesz...".

Szerintem vagy az lesz, vagy nem.

Mem mindenki Edison!

Hány ember van, aki erőlködik piszokul, de nem csiálja jól.

Csak magát az erőlködést csinálja jól, de nem eredményes. Nagyon sokan vannak.

Szerintem a pasid nem jól csinálja a dolgait, amit írsz azok alapján teszerinted sem.

Hogy mit tégy ?

Szerintem monddd el neki ezeket, amiket nekünk, a 2 lélekről, az együtt töltött időről stb-ről.

Ha nem érti, félő, hogy nincs mit tenned.

2015. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!