Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami vagy hagyjam a srácot? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy srác. Már elég régóta ismerjük egymást és bevallom már az elejétől kezdve eléggé szimpatikus volt. Aztán egyre többet beszélgettünk, skype és hasonlók. Egy jó ideig nem jött össze, hogy találkozzunk sajnálatos módon (mivel nem egy városban lakunk). És 2 hete voltunk abban a városban a barátnőmmel, amiben ő lakik. Találkoztunk. És hát elég közel kerültünk egymáshoz. Aminek persze nagyon örülök. Félre értés ne essék csak csók volt. Tisztában vagyok azzal, hogy nem vagyunk együtt meg ilyenek. És ez a pár csók nem jelenti azt, hogy össze is fogunk jönni, de én azt hiszem szerelmes vagyok belé. És ő is sokszor mondta, hogy gyönyörű vagyok, csinos...stb. Beszélgettünk és valahogy feljött ez a kapcsolatos téma. És végül is a vége az lett, hogy mondta, hogy most egy ideig nem szeretne kapcsolatot. Amit amúgy meg is értek meg minden, de többet szeretne tőlem. Ez lejött az üzeneteiből. És én nem akarok kapcsolaton kívül intimebb dolgokat a csóknál. És olyan rossz... Mit csináljak? Előre köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!
2014. márc. 12. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
menj bele egy barátság extrákkal kapcsolatba és hidd el nyilnak a továbbiakban maguktol a kapuk ;)
2014. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogyha nem akar tőlem többet? Csak rosszabb lesz...
2014. márc. 12. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele és akkor lehet belédszeret.
2014. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!