Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők tényleg nem akarnak társat vagy csak nem tudnak senkit megtartani?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Hatalmas elvárásaik vannak.

Nem akarnak senkihez sem tartozni, csak szexszelnek kötöttségek nélkül.

2014. márc. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy még azt sem.

Szerintem nem várnak el többet egy férfitól,mint amennyire ők képesek.Csak ez a legtöbb férfinak nagy falat.Akinek meg nem, magyarul üti szintet,az általában nagyon jól kinéző cicusokkal tanyász.

2014. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Mifelénk a pasik szexelnek kötöttségek nélkül...
2014. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs senkim mert egy bizonyos valakit keresek és nem bárkit. Tehát igen vannak elvárások is. Aki nekem kellene annak én nem kellek sajnos ez van. De nem is bánom ha örökre egyedül is maradok mert így legalább nem vernek át és nem fáj semmi. Ezt a biztonságot csak nagyon megfelelő emberért adnám fel aki meg nincs. Mivel nem vagyok hajlandó pasiert küzdeni nem is lesz. Szóval a szingliseg részben kényszer másrészről viszont valahol tudatos döntés is.
2014. márc. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elsőnek nincs igaza mert arra vágyik mindenki hogy tartozzon valakihez csak valóban nem mindegy kihez. Nekem nem megy a kötöttségek nélküli szex sem, testiseget csak azzal tudok elképzelni akivel mély érzelmi kapcsolatban vagyok akihez már kötődöm. Tényleg egyre többen vannak mindkét nem körében akik csak szórakozni akarnak és addig nincs is baj amíg ezzel a másik is tisztában van.
2014. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
akarnak ők társat, de olyat aki átlagon felüli külsővel és csupa-csupa jó belső tulajdonságokkal rendelkezik. a probléma csak az, hogy az ilyen férfiak szinte az összes nőnek bejönnek, így bőven tudnak miből válogatni és ritkán akarnak relatíve fiatalon komoly kapcsolatot, inkább fogyasztják a nőket sorba.
2014. márc. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Korábban már leírták, de én is leírom: akarunk társat, csak nem mindegy kit. Az, hogy ezek az elvárások mennyire reálisak, vagy sem, azt nője válogatja.

Hogy konkrét legyek, nálam valószínűleg közrejátszik exem, pontosabban az, amit éreztem iránta, mivel ő már nem kéne (szakítás után fél évvel lett volna esélyem visszaszerezni, de elküldtem, hogy nincs rá szükségem se barátként, se semmi másként, szóval takarodjon az életemből). Mióta vele szétmentünk senki iránt nem éreztem úgy. Szóval én olyan pasit keresek, aki képes újra mély érzelmeket ébreszteni bennem. Ez lassan 2 éve senkinek nem sikerült, pedig voltak próbálkozások, de a végeredmény mindig az volt, hogy megbántottam az illetőt. Emiatt inkább maradok szingli, amíg újra biztos nem leszek valaki iránt az érzéseimben.

2014. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

scorpia -hoz hasonló az én helyzetem is, annyi hogy én most pihentetem a dolgot. Érzelmek nélkül úgyse lesz semmi, az viszont nálam nagyon nehezen jön. Eddig egy embert szerettem rá is fizettem rendesen arra a kapcsolatra. Jól elvagyok egyébként néha érzem hogy kéne valaki, de ennek is megvannak a jó oldalai.

Hogy mennyire magasak az elvárásaim, azt aliga tudom objektíven megítélni. Szerintem nem azok mivel magamhoz igazítom őket. A többség szerint meg az egekbe vannak...hát így jártam.

2014. márc. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!