Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor találtátok meg az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találtátok meg az igazit?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok arra, hogy mikor találtátok meg azt a személyt, akivel már több éve együtt vagytok és úgy gondoljátok, hogy na ő lesz az aki egész életetekben mellettetek lesz. :)

Bár még csak 20 éves vagyok, de volt már sok kapcsolatom, valamelyik rövidebb, valamelyik hosszabb, de mindig amilyen jól indultak, olyan rosszul végződtek. Hülyén hangzik de kezdek kicsit beparázni, hogy sosem fogom megtalálni azt a bizonyos pasit/férfit, akivel tényleg egy hullámhosszon leszünk, és akivel nem ér véget a kapcsolatunk egy fél év után.


2014. márc. 12. 22:57
1 2
 1/13 LePeDő ***** válasza:
Ha az a kérdés, hogy mikor találkoztunk először akkor: 6 évesen. De ha az, hogy mikor jöttünk össze akkor: 17 évesen. De nyugi, van még időd h megtaláld.
2014. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

15 évesen,

Én: 21L Ő: 22F

2014. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32 évesen.
2014. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
soha
2014. márc. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
soha, jó magányosan...
2014. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem nincs olyan, hogy igazi :) már éreztem ezt, végülis most is ezt érzem valaki iránt (életemben másodszor), de nem hinném, hogy létezik egy olyan valaki, akivel teljes összeillés van... az ember ember marad, akárki mellett is van :)
2014. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
HONNAN TUDJUK?? Mindenki feltenné ezt a kérdést... mi lenne itt?
2014. márc. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyen, meg semmilyen, sőt még olyannal se találkoztam, aki szeretett volna (vagy igazán érdeklődött volna irántam). Mivel csak komoly kapcsolatot szerettem volna, így még mindig várok, hátha egyszer talán lesz ilyen, komolytalan dolgokba meg nem megyek bele, akkor inkább egyedül halok meg. 29/F
2014. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#1:

Igazából arra értettem, hogy mikor jöttetek össze. :D De nem rossz ötlet leírni, hogy mikor találkoztatok. :)


#2:

Az szép. Sok boldogságot továbbra is nektek. :)


#3:

huha akkor meg se szólalok, de örülök, hogy meg lett


#4:

sajnálom


#5:

nálad is sajnálom


#6:

persze nyilván nincs olyan akit teljesen tökéletesnek gondolnánk. :) Nem is úgy értem, de biztos van legalább egy olyan személy akinek a hibáit el tudjuk fogadni.


#7:

Ha mindenki feltenné akkor te is köztük lennél.


#8:

Sajnálom. =/ Én nem tudom, hogy szerettek-e valaha is igazán, talán nem, talán igen, van hogy azt mondták igen, de utána megcáfolták...

2014. márc. 12. 23:14
 10/13 anonim ***** válasza:

Én még nem találtam meg .Vagy már igen,csak elszalasztottam?

34L

2014. márc. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!