Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak az ilyenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak az ilyenek a párjukkal? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Sok ilyet ismerek, és el nem hiszem, hogy ennyire szeretik a párjukat.


Pl ismerősi körben van egy lány. A pasija alkoholista, állandóan megcsalja, veri, és kidobja az utcára a lányt, ő pedig mint a bumeráng csúszik vissza a pasihoz. Az egész családja segíteni akart neki, és saját maga is tudott volna változtatni ezen, de nem, mert neki a pasi kell, és slussz.

Olyat is ismerek, akinél dettó ugyanez van, de kisgyerekkel, és még a kisgyereket is kiteszi ilyeneknek, de őt nem érdekli, ő marad, pedig változtathatna.


Miért jó az nekik, ha a párjuk csalja őket, veri, vagy kidobja? És tudnának változtatni.



2014. márc. 13. 09:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Ismertek ilyeneket?
2014. márc. 13. 09:26
 2/4 anonim válasza:

Az ilyeneket még emberszámba sem venném. Különös jelenség. Lehet a pénz miatt kell neki ?


Féreg, ki nőkkel így bánik.

2014. márc. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy ismerek. Én egy évig voltam együtt egy ilyen pasival, de rájöttem, hogy elcseszem az életem így, nem változik semmi. Ennek pár jó pár éve, azóta nem hagyom, hogy bárki is ezt csinálja velem.


Hogy miért jó? Nem jó... Csak vannak olyan önbizalom hiányos nők, akik azt hiszik nem találnának ettől jobbat, esetleg a pasijuk beléjük is "neveli", hogy nem ér semmit, ő a legjobb és úgyse talál mást és ezt elhiszik. Vagy rájön magától a nő, hogy ez így nem jó és lépni kell, vagy nem és akkor szenved egy életen át. Viszont, aki gyereket is szül egy ilyennek azt mélyen elítélem!

2014. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkoholista apa lányánál gyakran lőfordul, hogy szintén alkesz párt választ magának.
2014. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!