Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy a barátom így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

A barátommal sok konfliktusunk van ostoba és gyerekes dolgokkal kapcsolatban, legalábbis nekem ez a véleményem de kérlek mondjátok el, hogy ti mit gondoltok.


1: Barátom mindig kávéval kezdi a reggelt, de pár napja kitalálta hogy próbálja nem reggel rögtön ezzel kezdeni, csak kicsit később.

Ennek ellenére egyik reggel 8 körül kérdezi, hogy megcsinálom-e a kávét(felajánlottam neki) vagy megcsinálja ő. Mondtam, hogy megcsinálom.

Elmostam a tejtartót, elkezdtem mire lejön és kiakadt, hogy miért nem mondtam hogy ő csinálja meg, mit csinálok ennyi ideig, tuti nem a kávét hogy még mindig nincs kész....


2: Tegnap este megkérkezett hozzám, és írt sms-t hogy ittvan. Lementem kinyitni a kaput erre ő:

- "Már 2 utcával korábban írtam hogy ittvagyok, mit csináltál eddig?" -kiakadt, hogy megváratom és már hagytam esőben állni a kapu előtt (le kell érnem az emeletről és kinyitni az ajtót)


Ezek után kiakadtam, hogy miért kéne pontosan ottlennem az ajtóban stb mire kiakadt, hogy mekkora bunkó vagyok...nem értette meg hogy szerintem ez infantilis, gyerekes konfiktuskeresés, mire elviharzott.



Ezek után sírtam anyukámnak aki megnyugtatott, hogy nekem van igazam stb.


Hajnalban jött egy levél, hogy szeretne békülni és az egyetlen szerelme vagyok (bocsánatkérés 0)



Ma felhívtam, hogy mi a helyzet stb, de megint veszekedve váltunk el, még ma is tartja a véleményét.


"Én rengeteget nyelek a kapcsolatban, te meg semmit, mindig keresed a konfliktusokat és minden nap veszekedsz valamiért és tegnap is engedtél hazautazni, hajnalban értem miattad haza most meg még számonkérsz a telefonban"



Kérdezem én: szerintetek ez normális viselkedés?

Sokat hibázom én is, de ilyeneken okkal megsértődni majd kiakadni ha elmondom a véleményem normális?



2014. márc. 13. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk ebben a kapcsolatban 2 csaj van? :D
2014. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, kérlekszépen elvileg 2 érett 21 éves felnőtt.....
2014. márc. 13. 12:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát őszintén a pasi ebben a leírásban olyan,mintha egy menstruáló nő lenne már bocsi! :D Amúgy veszekdés nélkül nincs is kapcsolat,csak azt tudod nagyon megbántani,akit szeretsz is :) Néha-néha adj neki igazat,még ha nincs is...de persze azért ne mindig,vitatkozz vele nyugodtan,főleg ha ilyen kis hülyeségeken is kiakad! És persze beszélj vele,hogy ez nemnormális... :D Am a kérdésre a válasz,nem ez nagyon gyerekes felfogás :D
2014. márc. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hol esett tegnap?

Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de ennek a kapcsolatnak már megástátok a sírját, amikor már ilyeneken megy a cirkusz az már nem fog sokáig tartani.

2014. márc. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem esett tegnap, ez egy múltkori eset.


Tényleg ilyenekeen mennek a veszekedések, nagyon nehéz

2014. márc. 13. 12:11
 6/11 Moszuke ***** válasza:
47%

ez csak az érem egyik oldala.. a pasi szemszögéből is hallanunk kéne a sztorit.. mindannyian tudjuk, hogy ami a nőnek "5perc" az a pasinak fél óra.

lehet, hogy te csak lesétáltál az emeletről, de eközben 30percet áll az esőben.

lehet, hogy a kávé lefő 3perc alatt, de te 23perce még mindig csak bambultál az üres kávéfőző előtt.


megeshetnek ezek a balesetek is, hogy nem neked van igazad. nyilván ok nélkül nem akad ki a pasi...


az tény, hogy ilyen baromságon kiakadni túlzás, de ha mellette van 1 full stresszes élete akkor az már csak a hab a tortán amikor megváratják az esőben és rajtad csattan az ostor.

2014. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Neki is stresszes za élete és nekem is, de az életemre esküszöm hamint láttam hogy írt leugrottam és szaladtam ajtót nyitni...azért nem Zeuszt várom, vagy mégis?


És én soha nem akadok ki ilyesmiken...nem vagyiunk már 16 évesek

2014. márc. 13. 12:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy vagy folytatja ezt a kis dulifulit, vagy elveszít. Így mindenképp nyersz, mert vagy megváltozik, vagy megszabadulsz egy idegbeteg hisztis kis faroktól.
2014. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ajj, most láttam, mit írtam. Szóval vagy folytatja és elveszít, vagy összeszedi magát, és végre férfiként viselkedik.
2014. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Moszuke ***** válasza:

jól van még 1 ideig menni fog ez a huzavona úgy is.


szerintem az a nem normális viselkedés, hogy a stresszt egymáson töltitek ki. mikor beszélgettetek egy jót egymással? mikor érezted legelőször, hogy ez a pasi egy balfék? mióta nem tudsz rá férfikén felnézni? miért nem beszélitek ezt meg?

ő is ugyanolyan dolgokon megy át mint te nagy valószínűséggel.

nem egy nagy ördöngősség és nem az év tippje az, hogy beszélgessetek

2014. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!