Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 év felett vannak még szabad, értékelhető férfiak vagy tényleg anyáinknak volt igaza?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ilyen idősen már mindenki foglalt vagy elvált lesz, több gyerekkel vagy ha nem, akkor nem is alkalmas párkapcsolatra?

Eléggé leegyszerűsített ez így, tudom.


2014. márc. 13. 19:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Hát tudod, közel a 40hez már eléggé ritka az akit te keresel.
2014. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Áh, esélyed sincs, mert már anyáink is megmondták, sőőőőőt, ismertek is mindenkit!
2014. márc. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

1. hát igen, ettől tartok. :)


2. ha kb. ennyi idős lennél, pontosan értetted volna miről beszélek, úgyhogy erre nem mondok semmit:)

2014. márc. 13. 19:27
 4/31 anonim ***** válasza:
De most komolyan. Anyáid mindenkit ismertek, hogy ennyire rájuk hivatkozol? És te ismersz mindenkit, hogy tudod, hogy ki miért van egyedül? Komolyan, leborulok előtted, ha tényleg ismered az összes 36 év feletti szingli magyar férfit. Ja, és amúgy tudom, miről beszélsz, csak egyszerűen nem hiszem el, hogy ennyire logikátlan vagy.
2014. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy nem alkalmas párkapcsolatra?

37 éves vagyok, túl vagyok jó néhány kapcsolaton, de még nem köteleztem el Magam, lehet hogy soha nem is fogom. Szerintem egy hapsinak nincs miért sietettnie a családalapítást ...amíg erősnek és fittnek érzi magát addig élvezi az életet és nem akar kötöttségeket...szabadságra vágyik.. sokan vagyunk így ezzel.

Én inkább úgy fogalmaznék 40-45 év felett..... :)

2014. márc. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ezek szerint te is hasonló korú nő lehetsz, gyerek és válás nélkül.

Márpedig eszerint a logika szerint te is alkalmatlan vagy már egy párkapcsolatra. Ha viszont van gyereked és már elváltál akkor viszont ne írd le az ugyanilyen helyzetben lévő férfiakat.

(egy nem hasonló korú férfi).

2014. márc. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Az elvált férfiakat miért írod le ennyire? Jó persze egy 3 gyerekes apuka nyilván nem egy főnyeremény, de pl 1 gyerek véleményem szerint még nem lehet olyan zavaró.

Ha a helyedben lennék sokkal inkább egy elvált, de normális gondolkodású pasi kéne, mint egy olyan mentalitású, mint az 5-ös válaszoló..

2014. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
A piaci törvényszerűség amit leírsz, feltétezi, hogy az emberek sosem változnak, ami nem igaz. Eshet pofára valaki annyira, pl. egy válástól, hogy átértékel mindent, és megváltozik.
2014. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Jó, akkor ezek szerint bennem van a hiba, megpróbálom leírni úgy, hogy mindenki értse, még az is, aki azt állítja, hogy ő így is érti (de mégsem).


Szóval: mikor fiatalok voltunk, aki ha akkor nem ment férjhez, általában a szülei, nagyszülei stb. "riogatták", hogy na majd meglátod, hogy ha ezzel ennyit vársz, akkor mire kész lennél, hogy elkötelezd magad, addigra mindenki foglalt lesz vagy már elvált (satöbbi), aztán nézheted, hogy mire jutsz a "maradékkal".


Namármost ebben én nem hiszek, nem gondolom, hogy "maradék", sőt, az elvált férfiakat sem "írom le", sem a gyerekeseket, se senki mást, mindenki egyedi eset és meg kell ismerni.


De egyelőre valóban azt látom, hogy aki eddig nem állapodott meg, az talán később se akar. (Nem kell rögtön egy életre nyilván, csak ilyen korban kicsit furcsa még mindig gyerekes "játszadozókkal" találkozni, de mindegy).


Szóval innen jött a kérdés, hogy "VAGY" anyáinknak volt igaza, némi iróniával. Nyilván nem jött át, az én hibám.

De a kérdés fennáll, tényleg elég nehéz kapcsolatra (vagy akár rendes ismerkedésre) nyitott férfiakat találni.

2014. márc. 13. 19:47
 10/31 anonim ***** válasza:

Egy elvált hapsi 1 gyerekkel az nagyon vonzó drága '7' válaszoló. Minden Nő arra vágyik, hogy más hibáit elnézze élete végéig....ezt a fasszságot!!!!

Szerinted mi a nyerőbb....ha gyorsan megnősülsz és ott csalod meg az Asszonyt ahol csak lehet majd elválsz 2 gyerekkel a hátad mögött, vagy nyitott kapcsolatban élsz az aktuális pároddal addig amíg tényleg éreztek valamit egymás iránt és ha elmúlik akkor tovább lépsz?

Az '5' voltam.....

2014. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!