Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 év felett vannak még szabad, értékelhető férfiak vagy tényleg anyáinknak volt igaza?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ilyen idősen már mindenki foglalt vagy elvált lesz, több gyerekkel vagy ha nem, akkor nem is alkalmas párkapcsolatra?

Eléggé leegyszerűsített ez így, tudom.


2014. márc. 13. 19:15
1 2 3 4
 21/31 laci911 ***** válasza:
Vannak még akik csak nőzztek és nem állapodtak meg . Van úgy , hogy nem kell bénáznod .
2014. márc. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

ha már angolul írsz, megtehetnéd, hogy helyesen.

még mindig fogalmad sincs arról, amit írtam.

2014. márc. 13. 20:28
 23/31 anonim ***** válasza:
Sarkított, de egyet értek. Egy kivétellel idősebb barátaim voltak. Az éretlenségemmel a szintén éretlen harmincasokat vonzottam be. Fél elköteleződni, kötődési problémája van, stb. akárcsak nekem. A másik, aki egyedülálló még ebben a korban, annak már nem hétköznapi problémái vannak. Bár az nagyon leegyszerűsített, hogy valaki nem alkalmas párkapcsolatra. Mindenki fejlődőképes.
2014. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Direkt írtam azt, hogy yoself, mert a külföldi ismerőseimmel is így beszélek. Tudom, hogy yourself, nyugi. A Wha! pedig egy felkiáltás volt. Tessék, osztályozz is le tanítónéni!
2014. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Légyszives magyarázd el, mert ezek szerint szellemi fogyatékos vagyok.

Amúgy én már feladtam a reményt, a modern kor pasijai borzalmasok.

2014. márc. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik amit látsz, nem feltétlenül a tükör a hülye...
2014. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
De igen. És az amúgy sem tükör. Már mióta tükör egy férfi egy nőnek? Két teljesen más lény. Már a kommunikáció sem működik, minden normális interakció meg van bénulva a két nem között.
2014. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

23. igen, nagyon sarkított. meg leegyszerűsített. de hát ezt már írtam a kérdésben is. viszont kár, hogy egyetértesz. :) de amit írsz, az nagyon igaz.


zavar: nálad nem az erőben van, hanem benned. nem írok már, mert eddig sem olvastál el semmit figyelmesen. de vicces, hogy te írsz alázatról, aki elkezdesz angolul kioktatni valakit egy magyar fórumon. nagyon mérges ember lehetsz. kívánok neked békésebb napokat.

2014. márc. 13. 21:14
 29/31 anonim ***** válasza:
Neked meg olyan napokat, mikor nem fed el a hülyeség jótékony fátyla.
2014. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Az ciki ha egy férfi 40 évesen érzi magát és a körülményeket alkalmasnak arra, hogy családot alapítson? Szerinted egy 20 éves fiú alkalmas önálló gyereknevelésre? Meg van hozzá a türelme és az egzisztenciája? Tisztában van tettei következményeivel? (Érdemes megnézni a válási statisztikákat, a 20 évesen kötött házasságok majdnem fele válással végződik!!!!)

Sokak szerint elhibázott gondolat, hogy fiatalon, amikor egy férfi fizikai teljesítőképessége csúcsán van, belead mindent és megpróbálja létrehozni azt az egzisztenciát, ami megalapozza későbbi életét.Több műszakban dolgozik, tanul, napi 12 órát is akár....mondjuk úgy, hogy csúcsra járatja magát. Hogy fér bele ilyen életvitel mellé egy gyerek? Van ideje vele foglalkozni? Tud a párjával elég időt együtt lenni?

A nyílt kapcsolaton azt értettem, hogy nem házasságban, és nem élettársi kapcsolatban, de tartós párkapcsolatban élni.

Az '5' voltam.

2014. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!