Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 év felett vannak még szabad, értékelhető férfiak vagy tényleg anyáinknak volt igaza?

Figyelt kérdés

Mármint hogy ilyen idősen már mindenki foglalt vagy elvált lesz, több gyerekkel vagy ha nem, akkor nem is alkalmas párkapcsolatra?

Eléggé leegyszerűsített ez így, tudom.


2014. márc. 13. 19:15
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
8. hát igen, ismertem egy ilyen embert, aki pofára esett a válástól, de nem jó értelemben. sosem bízott többet senkiben és csak játszadozott a nőkkel. közben azon álmodozott, hogy milyen jó lenne, ha várná otthon valaki. fene se érti.
2014. márc. 13. 19:49
 12/31 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nem jött át az iróniád, és te persze sokkal jobban tudod, hogy én mit értettem meg, mint saját magam. Ahha. Leülhetsz fiam, egyes. És azért is leülhetsz, egyes, mert te még tényleg elhiszed ezt a maszlagot a "maradékról". Az még sose jutott eszedbe, hogy a te tapasztalataid nem a teljes igazságot tükrözik? Hm? Fogadjunk, hogy nem!
2014. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

na jó, ez tényleg felesleges, elbeszélünk egymás mellett. :)

ciao.

2014. márc. 13. 20:00
 14/31 A kérdező kommentje:

amúgy te miért utálod ennyire a nőket? :D

(nem muszáj válaszolni, nem hiszem, hogy elolvasom, csak gondolkozz el rajta)

2014. márc. 13. 20:01
 15/31 anonim ***** válasza:

Tegyük már tisztába a dolgokat.... A Nők biológiai órája ketyeg és 40 felé közeledve már mindent megtesznek azért, hogy találjanak valakit,aki a várva várt gyerekük apja lesz és nagyon...még egyszer nagyon sok mindent elnéznek a leendő férjjelöltnek. Olyan dolgok felett is szemet hunynak amiért 5 évvel korábban páros lábbal rúgtak ki mást maguk mellől!!! Nem szépítem a dolgokat...ezt látom nap mint nap!!!!

Egy 40 éves hapsi még többnyire aktív egy pár évig...Ha nem akar nagypapai örömök elé nézni tök felesleges kapkodnia, max arra kell odafigyelnie, hogy megélje azt, hogy a gyerekei felnőnek a szeme láttára és önálló életet tudnak kezdeni...ennyi az egész. Egy érett, tapasztalt férfi körültekintőbben választ magának párt mint egy 20 éves...nekem ez a véleményem!!!

2014. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Jajj már 7-es nem kell ennyire felkapni a vizet :) Egyszerűen arról van csak szó, hogy tőlem távol áll ez a fajta életszemlélet mint a tied, még hogy nyitott kapcsolat, jesszus...de te ilyen vagy és kész, te dolgod. Én csak annyit mondtam, hogy nekem biztos nem kéne ilyen pali.

Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy neked is egyre nehezebb dolgod lesz a kor előrehaladtával, mert a 30-as nők többnyire baromira nem az ilyen kapcsolatokat keresik, a 20-as nők meg már nem annyira a 40 közeli pasasokat, hanem fiatalabbakat. De ha tévednék nyugodtan javíts ki. :)

2014. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Veled tényleg nincs értelme beszélni, miért utálom én a nőket? Hol írtam én ilyet? És te miért utálod a férfiakat, ha már itt tartunk? Ajjj...
2014. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
meg ez is pl. egy általánosítás, hogy "várva várt gyerek". a biológiai óra biztos ketyeg, de én pl. nem is akarok gyereket. biztosan a kisebbségbe tartozom ezzel, de van ilyen is.
2014. márc. 13. 20:15
 19/31 A kérdező kommentje:

17. természetesen sehol nem írtál ilyet, de kezdettől fogva gúnyolódsz és támadsz. ez mire jó?

miért gondolnám, hogy csak az én tapasztalatom számít. ha így lenne, a kérdést se tettem volna fel

2014. márc. 13. 20:16
 20/31 anonim ***** válasza:
Azért, mert halálosan idegesít, hogy ilyen több évtizedes baromságokkal lősz az emberre. What the fuuuuuuuuuuuuuuuuuuck? Annak idején teljesen más volt a kultúra, az emberek, még anyáink és apáink is! Akkor nem irreleváns, hogy beszéltek akkor? Nem évtizedekkel ezelőtt éltél, hanem most! Wha! És mi az, hogy maradék? Ez szerinted nem sértő? Bitch you need to humble yoself!
2014. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!