Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos számomra.

Figyelt kérdés

13 hónapja együtt vagyunk, de az utóbbi időben nagyon sokat vitáztunk(hála nekem...) És most úgy döntött, hogy ennek nincs tovább jövője. Szeret engem, ezt mondja és látszik is rajta, de nem tud már hinni abban, hogy ugyan olyan lesz minden, mint régen.

Lány létemre sírva könyörögtem neki egy 2. esély miatt, de azt mondta, nem megy bele újra a kapcsolatba ha nem érzi a hitet. Most megbeszéltük, hogy előröl kezdjük. Beszélgetünk, mint két barát. Mint 13 hónappal ezelőtt. Én már ennek is nagyon örültem. És szerintem amíg szeret, addig van remény arra, hogy a hit visszatérjen belé, és higgye azt, hogy a mi kapcsolatunk újra szép lesz.

Amúgy nagyon tud szeretni és imádott engem mindig is, csak én balf-szoskodtam el.

Nem akarom elveszíteni őt. Ez nem az a tipikus rózsaszínfelhős cucc. Komolyan ő a mindenem, az egyetlen ember aki közel áll hozzám.


Mit tudnék tenni azért, hogy bebizonyítsam neki, van még remény és hogy újra szép lehet a kapcsolatunk?


2014. márc. 14. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor neked kell megváltoznod, hogy működjön.
2014. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez tény. Szerintem én már változtam ebben a pár napban is. De hogy bizonyítsam be neki?
2014. márc. 14. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit. nem egy szinten beszéltek, hanem azt hiszi, hogy rendelkezhet feletted.
2014. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért hinné azt, hogy rendelkezhet felettem? Erről szó sincs.
2014. márc. 14. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!