Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebbe a helyzetben mit tennétek? Nekem Ő nagyon fontos. Ha nem is most egyből szeretném újra, de vissza szeretném kapni idővel. Szerintetek mi a helyes út számomra?

Figyelt kérdés
Nyáron egy lánnyal nagyon jól összeismerkedtem.munkehelyemen megismertem és kb 4 hónapig jártunk egymáshoz. vagy pesten tali vagy a balatonon. Ő akkor belém szeretett de nekem volt barátnőm.megjegyzem egy nagyon értelmes nagyon dekorattív lány volt. aztán egy idő után megunta hogy nem lépek és eltűnt. de nem hagytam annyiban.nem akarom zaklatni de elfelejteni se tudom. bezséltem vele a minap telón majdnem egy órát. azt mondta van barátja szar a kapcsolat felejtsem el. a telefonbezsélgetés végére abba maradtunk h emailbe beszélünk még meg néha telón. lehet nem akar elfelejteni? nem tudtam lépni hülye voltam,de második esélyt mindneki érdemel. azt mondtam neki legyél most boldog de majd ha úgy alakul ne lökj el. Ő pesten lakik kb 140kmre tőlem ez nagy baj. de kitartok. egyszerűen minden nap vele kelek és fekszek.hiányzik pedig majdnem 5 hónapja már hogy eltűnt. verset írtam neki,levelet küldtem. szerintetek ilyenkor ő mit gondolhat? megjegyzem én is egy korrekt jóképű srác vagyok céltudatos és normális.csak ez a hibám volt. de szerintem annyira ő is ismer hogy tudja milyen vagyok.telóba is jól elbeszélgettünk. de most újra várjak? mit tegyek? mikor keressem? teljesen tanácstalan vagyok:S nem akarok naponta emailt irni neki nem akarom zaklatni:S de jól esne egy üditőt meginni vele ha arra járok vagy stb. tapasztalt emberkék segítsenek kérlek.23/F
2013. ápr. 2. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
válaszolt a leveleidre? mit dolgoztatok?
2013. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéltek élőben? Ott elég sok minden kiderülne...
2013. ápr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
majd ha megyek pestre talizunk beülünk egy kvra.de nem akarom ott letámadni ezzel egyből.neki most van valakije amit tiszteletben tartok. de szépen lassan fel akarom építeni újra azt amit leromboltam.és elakarom érni hogy újra lelkesedjen értem. olyan szép volt ez utóbbi nyár vele:)
2013. ápr. 3. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell letámadni, de azért jó lenne tudni, hogy amúgy akarna-e valamit.., mert ha igazából már semmit nem akar, attól függetlenül, hogy van -e kapcsolata, vagy sem, akkor neked fölösleges várakozni, s reménykedni. Nem?
2013. ápr. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!