Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül egy lánnyal sem összejönnöm buliban?

Figyelt kérdés
22 éves vidéki nagyvárosban élő srác vagyok,intelligens, okos hapsinak tartanak. Több nyelvet is beszélek, egyetemre járok stb. Már évek óta minden héten egyszer eljárok szórakozni. Ha jól számolom az utóbbi 5 évben kb 250 buliból mindössze csak 5 alkalommal tudtam lánnyal smárolásig eljutni. Ez szerintem borzasztóan rossz arány, valami nagy gond lehet velem. Főleg annak tekintetében mondom ezt, hogy a cipő-nadrág-ing kombináció ami rajtam van az mindig 100 ezer Ft. feletti értékű (Boss, GANT, Ralph Lauren, GAS cuccok) + egy feltűnő másfél milliós órát hordok. Ennyire csúnya lennék, hogy még a "gazdag" kinézetemmel együtt sem figyelnek fel rám a lányok?

2014. márc. 14. 09:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a bunkón nyomulós, buzgómócsing típus, ígyekszem kultúráltan közelíteni a lányok felé a buliban is. Az önbizalom nem teng túl bennem az tény. Igazából már annak is örülnék ha legalább flörtölés, csók szintjén szóbaállna velem valamelyik egy buliban. Egy időben sokat k*rváztam és pénzért dugtam csinos lányokat, de ebből ki akarnék szállni és pont ezért próbálkoznék "normálisan". Mivel elég csúnyácska (külsőre magam 10-es skálán 3-asra értékelném, úgy a drága ruhákkal és kiegészítőkkel együt) vagyok, így az igényeim sem túl magasak nők terén, de a netes társkeresőkön is csak az olyan kövér/nagyon csúnya lányoknak jövök be, akik senkinek sem kellenének. Egyébként Debrecenben élek és itt végzem az egyetemet levelezőn.
2014. márc. 14. 13:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Szimplán a pénzes kinézettel tényleg nem lesz sikered.

Annak a válaszolónak is teljesen igaza van, hogy a legtöbb lány ránézésből meg nem mondja, hogy mennyit ér az órád. Hiába mennél el egy szórakozóhelyre egy Becsei Áron által gyártott műremekkel a karodon, senki le sem kakálná, pedig egy alapmodell árából is csinos lakást lehetne venni akárhol az országban.


Egy diszkó félhomályában pedig egy Ralph Lauren és egy Goldenland ing is csak "ing".


Te nagyon görcsösen akarod ezt a dolgot, esetleg rossz lányokat nézel ki.

5 év alatt szerezhettél volna olyan rutint, amiből tudhatnád, ki az, akihez érdemes odamenni, és ki az, aki úgyis elküld.

Az órát például ha egy fémszíjas nagy batár, főleg, ha arany színű, felejtsd el! Ez cigányos hatást kelt.

Helyette válassz egy kevésbé vastag, bőrszíjas, elegáns modellt. Ez most csaqk így eszembe jutott.


Buliban ne törekedj feltétlenül az azonnali kavarásra. Kivéve persze, ha ez a célod, mármint kizárólag a szex.

Ha nem, akkor ott ne is próbálj rámászni a lányra, inkább arra törekedj, hogy az elérhetőségét szerezd meg. Később tudtok találkozni világosban, józanon, halkabb környezetben.

2014. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 én vagyok én válasza:
tipik. mondas: a penz nem boldogit!
2014. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 baker2424 ***** válasza:
a legfontosabb dolgot kihagytam de mindenki ahogy látom,egy buliban mivel tudsz kitünni a kibsztt nagy tömegböl? a bárpultnál feszitesz villogtatod a kocsikulcsot orát deákokat vagy igazi cápa vadász leszel és bedobod a legnagyobb fegyvert a TÁNCOT!!!!
2014. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!