Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy olyannal kell majd összeállnia, akihez igazából nem vonzódik, hogy ne maradjon egyedül?

Figyelt kérdés
Kizártnak tartom, hogy valaha találjak valakit, akivel kölcsönös a dolog.
2014. márc. 14. 10:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sokan kattognak ezen. Meg egyre többet hallom, hogy idősödve az emberek egyre lejjebb adják az igényeket. Még akkor is, ha eleve nem túl magasak.
2014. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem. Olyannal együtt lenni felesleges és kínszenvedés. Nem beszélve arról, hogy becsapod őt. Érdemesebb kivárni azt akivel tényleg el tudod képzelni. Még ha 40 évesen találod meg akkor is. Kevesebb lelkinyomorék lenne, ha nem így állnának hozzá a dologhoz az emberek mint te. Ha ló nincs szamár is jó elv oda vezet, hogy megalázod a másikat.
2014. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nem szeretnék 40 éves koromig várni, nőként akkor már igencsak késő belekezdeni a családalapításba. Szóval ígyis-úgyis lelki nyomorék leszek valamiért...
2014. márc. 14. 10:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem, olyannal nem fogok összeállni akihez nem vonzódom mert semmi értelme nem lenne.

Kérdező, miért gondolod úgy, hogy találj valakit akivel kölcsönös a vonzalom?

2014. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok sikert a boldogtalan életedhez! :)
2014. márc. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5. vagyok, bocsi úgy értem miért tartod kizártnak hogy találj valakit...
2014. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem a te lelkinyomorékságodról beszélek, hanem a többi emberéről, akit te fogsz azzá tenni. Ha te lelkinyomorák akarsz lenni, akrko hajrá, de egyedül legyél az, másokat ne rángass bele.
2014. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen én is tökéletesen így érzem. Hajlok is rá, hogy megtegyem... vonzalom egy csepp sincs szerelmes nem leszek de emberileg tudnám szeretni mert nagyon rendes ember és jó férj, apa is lenne belőle. Nem várok olyanra aki tetszik aztán x év múlva majd megint mindent kezdhetek a nulláról. NIncs már ehhez se kedvem se idegeim se időm. Normális családi életet akarok nem randizgatni x évig meg éldegélni aztán megint előlről mert lelép valaki másért.
2014. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!