Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érzi úgy, hogy olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy olyannal kell majd összeállnia, akihez igazából nem vonzódik, hogy ne maradjon egyedül?

Figyelt kérdés
Kizártnak tartom, hogy valaha találjak valakit, akivel kölcsönös a dolog.
2014. márc. 14. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26 évesen és férfiként én is így vagyok vele. Tény, hogy eddig is csak ilyen kapcsolataim voltak és mind szar is volt, de az egyedüllét szerintem rosszabb... Annak meg nagyon minimális az esélye, hogy olyan lányt találjak, aki külsőre és belsőre is tökéletesen bejön nekem ÉS még kölcsönös is a vonzalom...
2014. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy attól lenne valaki lelki nyomorék, hogy nem szerelemből hanem szimpla szeretetből házasodott. A szerelem úgyis elmúlik idővel akkor meg teljesen tök mindegy... és mielőtt azzal jönne valaki, hogy szerelem nélkül milyen sivár az élet elmondom, hogy többször voltam szerelmes de nem tartom fontosnak, hogy 40 éves koromtól 80-ig ezt hajszoljam és folyton újrakezdjem mással ha az előzővel elmúlt.
2014. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legyen ronda de jó társ aki kitart mellettem életem végéig mint olyan akivel megvan a kémia de x év után lelép mással.
2014. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nofene, hol vannak a nincs kompromisszum, meg ilyen-olyan ember kell, végzettség, kinézet stb, ha nem találok, akkor egyedül maradok válaszok? :D Ne aggódj kérdező, én 6 éve a válásom után hajtottam a plázamacskákat, csudálkoztam, hogy egyiknek sem kellettem :D Most 37 évesen van egy olyan bnőm, aki külsőre egyáltalán nem volt az esetem, de a "belsejébe" szerettem bele:) Pár éve még elképzelhetetlen lett volna, egy ilyen adottságú lány, hogy a párom legyen, de a sok csalódás szerintem átformált belül:) Nálad is így lesz, türelem :)
2014. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, és nem érzem így.


Sok lányhoz tudok vonzódni. :)

2014. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek, akik elképzelnek egy számukra "ideális" partnert és aki annak nem felel meg az mehet a levesbe. Nemrég összehozott a sors egy finoman szólva karrierista hölggyel, aki kifejtette Nekem a véleményét erről...azt hittem hogy szórakozik Velem! :)

Nem a tökéletesnek hitt párt kell keresni, hanem egy olyan embert, akit tudsz szeretni minden hibájával együtt és viszont is tud szeretni....sőt ezt hajlandó ki is mutatni Feléd.

Miért is állnál össze egy olyan hapsival aki idegesít és semmibe vesz? Mert vagyona van? Mert nagy a farka? Mert hatalma van? Miért?

2014. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

"Miért is állnál össze egy olyan hapsival aki idegesít és semmibe vesz? Mert vagyona van? Mert nagy a farka? Mert hatalma van? Miért?"


Ki beszélt itt ilyenekről? Annyiról van szó, hogy akit én szeretnék, azoknak úgysem kellek, így nem maradt sok választásom. Olyannal lenni, akit nem szeretek, de attól jól megvagyunk szerintem még mindig jobb, mint teljesen egyedül lenni.

2014. márc. 14. 12:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam a vonzódással nincs gond, olyat szoktam találni akivel testileg kölcsönösen vonzódunk egymáshoz. Viszont érzelmileg nem alakulki soha semmi kötődés, ragaszkodás.nem tudjuk megszeretni egymást. Egy ideig lehet bírni de aztán végül mindig lerázom őket mert nekem ez kevés ahhoz, hogy évekig vagy egy életen át így legyünk..akkor inkább maradok egyedül.
2014. márc. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!