Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám megmondani kedvese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megmondani kedvesen a barátomnak, hogy nem tetszik ahogy csókol?

Figyelt kérdés
nekem valahogy túl vad és érzelemmentes. a gyengéd csókoktól elalélnék, de ezektől... sztem 2hetente egyszer smárolunk pont emiatt, mert sose hagyom neki...
2009. dec. 14. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Üljetek le , beszéljétek meg! Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség, ráadasul ha a csókot sem élvezed mi lesz később. Szerintem nyugodtan mondd el neki,persze finoman, hogy te másra vágysz, ha szeret, akkor úgy csinálja, hogy neked is jó legyen.
2009. dec. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mond neki ,hogy "úgy imádod amikor olyan érzékien csókolsz, csókolj meg úgy kééérlek...!!" ha nagyon durva lesz, mond el neki ,hogy ezt nem szereted. Ha pedig ezt képtelen felfogni, jobb ha elfogadod ,hogy sokáig így ez nem fog menni ,hiszen

1. ez számodra megöli egy kapcsolat sokszor fontos elemét

2. ha egy ilyen "egyszerű" dolgot nem lehet vele megbeszélni, akkor a komolyokban ne is reménykedj

2009. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy benne van a hiba... Egyébként meg úgy látszik képtelenek vagytok normálisan egymásra hangolódni. Már a csókból éreznie kéne, hogy neked ez annyira nem tetszik. Erre kéne rágyúrni nem arra, hogy "gyengédebb" legyen.
2009. dec. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igyekszem megfogadni a tanácsotok, köszi hogy irtatok
2009. dec. 15. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!