Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van joga a barátomnak megmonda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van joga a barátomnak megmondani nekem, hogy cigizzek-e?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 1 éve cigizek, nem áll szándékomban leszokni, de a barátom akivel együtt vagyok fél éve állandóan panaszkodik, amikor rágyújtok, vagy ha megérzi rajtam a cigiszagot! Azt mondta, hogy nem akar bagós csajjal smárolni, meg ilyenek és tényleg emiatt nem csókolózunk sokszor még akkor se ha beveszek egy rágót. Van ehhez joga? 16 éves szintén.
2009. márc. 2. 17:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar e smárolni egy bagós csajjal. Mikor én leszoktam a párom pedig még nem, nekem is nagyon rossz volt, ami addig föl sem tűnt. Utálatos. Ahhoz nincs joga, hogy rád parancsoljon, hogy de mármost leteszed a cigid, de arra megkérhet ,hogy te tedd le, sőt simán adhat ultimátumot is, hogy ő vagy a cigi.
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
Nos,ha nem tetszik akkor szakíts vele.Egyébként undoritó szokás.Van hozzá joga.
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
100%
Mért ne lenne joga ezt mondani? Ő dönti el kivel hajlandó smárolni... Szokj le a bagózásról, és nem lesz ilyen gondod. Ha meg nem szoksz le, akkor ezt kénytelen vagy megszokni
2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Ez a te döntésed hogy megváltozol e miatta.de ha te kitartassz az elveid mellet akkor mond meg neki hogy te ilyen vagy és fogadjon el igy.Én soha nem változnék meg egy fiu miatt.Vagy szeret ugy amilyen vagyok van inkább nem vagyok vele.

Jah és a kérdésedre válaszolva nem mondhatja meg neked senki hogy mit csinálj és mit ne.Még a pasid se:)



krisztah

2009. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Vélményem szerint nincs joga megmondani neked, h mit csinálhatsz és mit nem, de ha mondjuk nem fogadod meg a tanácsát, akkor vállald a következményeit. Itt most nem a tüdőrákra meg ilyen szarságokra gondolok, hanem h ha összefut egy olyannal aki tetszik neki és még mondjuk mellőzi is a cigit, akkor otthagy téged. Plusz ez egy jel is neki, hogy annyira talán mégse szereted ha nem teszed amire szépen megkér. Emberfüggő, hogy ki hogy kezeli le. Azért sok sikert, én megpróbálnám a leszokást:) és akkor lehet hivatkozni arra h "annyira szeretlek h még le is szoktam a cigiről" ;D
2009. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy rosszul érezze magát? Szerinted van ehhez joga?

Simán elveszítheted emiatt őt - és igaza lesz.


Ha most képtelen vagy türtőztetni magad (legalább előtte) - később mi lesz?

Azt ugye tudod, hogy ez egy függőség? Olyasféle, mint a kábítószer (csak nem annyira veszélyes). Vasakarattal lehet csak leszokni róla. És őt is mérgeznéd vele (majd később), ha majd előtte dohányzol. Mert dohányoznál, ha már most ilyen vagy.


Ha nem akarsz leszokni, akkor mondd meg neki, hogy keressen mást, ha ez nem tetszik neki. Ő jobban jár - te meg majd kárpótolod magad a cigivel.

Én a helyedben inkább a cigitől próbálnék szabadulni, mint a szerelmemet is kényszeríteni rá.

2009. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%

16 évesen egy valamiért szoktam volna le a cigiről (mondjuk akkor még nem is dohányoztam):

Ha életem és a suli legjobb csaja azt mondja: "Veled leszek és annyiszor csinálsz meg ahányszor csak akarod"

Na kb ennyi elég is lett volna.


A kérdésre felelve:

Van hozzá joga, de szerintem nem kell ezt a srácnak túl reagálnia. Ne gyújts rá amikor találkoztok és el van rendezve. Úgysem fog ez sokáig tartani. Aztán majd lesz más srác akit meg nem fog zavarni.


25/f

2009. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen, van joga. Ne lepődj meg, ha elhagy, mert bűzlesz a bagótól.

Nálam pl. alapból kizárva a bagózás. Olyan fiú szóba sem jöhet, aki dohányzik. Ha mellettem szokna rá a bagóra, akkor megkérném, hogy tegye le, ha nem tenné meg, akkor viszlát. Undorító a bagó, bűzlik tőle minden. Füstölnek épp eleget mellettem a családtagok, nem kell, hogy még a barátomtól is elviseljem.

Köszi a lepontozást!

2009. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ilyen stílusban állsz hozzá,hogy : van joga hozzá?,

akkor az már régen nem kapcsolat, főleg nem szerelem.A szerelmesek tesznek azért, hogy a másiknak jó legyen,hogy harmonikus kapcsolatban éljenek.


(Mellesleg, én dohányoztam 10 éve, pont annyi idős voltam mint te, és amint jött (mellesleg az első) párom, aznap leraktam a cigarettát.Ha te ennyit nem teszel meg érte....

2009. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Utolsónak: gondolom, nem 6 évesen kezdtél dohányozni, hanem 15 évesen - és 25 évesen tetted le. Hamarabb is jöhetett volna a párod :-)
2009. márc. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!