Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem legnagyobb döntése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem legnagyobb döntése, mit tegyek?

Figyelt kérdés

34 éves leszbikus nő vagyok. 24 éves korom körül vallottam be saját magamnak az identitásom, addigra már volt egy kislányom.


Férfiakhoz is képes vagyok érzelmileg kötődni, de a szexet csak nőkkel élvezem. az, hogy egész életemben elnyomtam ezt a hajlamomat, nagyon megnehezíti az életemet.


folyamatos elégedetlenség és feszültség van bennem, ami egyre csak növekszik.


27 éves koromban szakítottam az akkor 9 éve tartó kapcsolatommal, őt Ádámnak hívták, tőle van az első kislányom. Képtelen voltam nő iránt nyitni, mert mindig elkapott egy félelem érzet, hogy mit lát majd a gyerekem, meg mit gondolnak a szüleim, hogy vállalnám fel ezt a kapcsolatot, és végül arra jutottam, hogy erre én nem vagyok elég bátor.


Összejöttem egy férfivel, aki időközben kiköltözött külföldre pénztkeresni, majd mi is kijöttünk utána. Tőle született még egy gyerekem. anno volt, hogy fél évig nem láttam a párom. Ebben az időben összebarátkoztam egy biszexuális nővel, aki "jó barátnő" címen rendszeresen elutazott hozzám pár napra.


Az exem, akitől van az első lányom, annak új barátnője van. Egy 24 éves, fiatal, csodálatos, törékeny, jószívű, önzetlen, fitnesz edző lány. Több mint 5 éve megvan neki, mi nem beszéltünk egymással egy szót se. De ugyanazon a környéken laktunk és ahogy láttam hónapról-hónapra a kis gimnazista kislányt, aztán egyre szebb lett, egyre nyíltabb lett velem, már köszönt az utcán, ha meglátott odajött pár szó erejéig. Én pedig kb 4 éve teljesen belé vagyok esve. Ha meglátom összeugrik a gyomrom, nem tudok beszélni (ő se), ránézek és nem jön ki egy szó se a számon.


Aztán egyszercsak jóban lett a lányommal, ugye a pasija az apja a gyereknek. És egyre többet beszélgettek, a lányom nagyon szereti. Jobban szereti a lányt, mint a saját apját. Többször előfordult, hogy nem voltam otthon és a lányom elkéreckedett, én viszont nem engedtem el egyedül, és ő erre felhívta a lányt, aki mindig azonnal ott volt segíteni.


Aztán jött a krach.


Egyszercsak visszahallottam, hogy a lány összeveszett a legjobb barátnőjével, az pedig bosszúból kiírta facebookra, hogy a lány titkos leszbikus kapcsolatot ápol. Ezt nem cáfolta meg a lány, sőt pár hónap múlva közös képet rakott ki az illetőről és saját magáról. Utólag nézve tényleg vannak arra utaló jelek, hogy a lányok is érdeklik. Pl olyan videóklipet osztott meg, aminek a végén 2 csaj smárol.

Ja, a legdurvább, hogy egyszer a lányom hallotta, amint a lány telefonban mesélte valakinek, hogy erotikus álma volt velem. Ez nyáron volt, de a lányom azóta minden héten megemlegeti, hogy "anyu és a Kriszti leszbik hahahahHA!!!" És minden egyes alkalommal amikor találkozik a lánnyal, akkor is felhozza. És gyakorlatilag mindenkinek elmesélte.


Ilyenkor legszívesebben elásnám magam.


Hónapokig őrlődtem, míg egyszercsak vettem egy nagy levegőt és ráírtam a lányra. Visszaírt. Beszélgettünk. Annyira felbátorottam, hogy januárban egyszer mondtam neki hogy hagyja ott a gyerekem apját.egyébként tényleg rosszul bánt a lánnyal.


Nem mondott rá semmit, tudom hogy nem miattam, de márciusban otthagyta.


egyre többet beszéltünk. Aztán egyszer kibökte hogy ha hazajövök bulizzunk ketten.


Félek hogy ennek rossz vége lesz... mi tegyek?????



2014. márc. 14. 19:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
ez egy bizarr helyzet..
2014. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
34 évesen? Hmmm,mondjuk első körben ne csajozz a gyereked előtt (se), és pláne ne 10 évvel fiatalabbal kezdj,bármilyen friss husi. Keress inkább olyan lányt, aki elég érett hozzád, és nem bulizáson jár az agya ennyi idősen. Én biztos sikítófrászt kaptam volna, ha anyám ezt teszi, dehát a te gyereked biztos edzettebb. Szerintem is rosszul fog elsülni,de te tudod.
2014. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 kolosszus22 ***** válasza:
54%
Én szerencsétlen exed sajnálom megverte az Isten veletek.
2014. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
egy próbát megér nem?
2014. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
73%
menj, ez szép és ígéretes.
2014. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, bizarr helyzetnek tunik. Talan inkabb olyan not kene keresni, aki nem volt az exeddel.
2014. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem adj ennek a dolognak egy esélyt , lehet jól fog elsülni :)

Gondold végig , hogy mi az amit te szeretnél , hogy ha úgy érzed boldog lehetnél vele akkor ne haboz :)

2014. márc. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld meg, mindenképp. :)
2014. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Persze hogy menj el!

Ha nem mész el, lehet, sőt valószínű később megfogod bánni, hogy ezt az alkalmat elszalasztottad.

2014. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tetted meg.
2014. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!