Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor valahova megyunk soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor valahova megyunk soha nem érzem magam jól vele, en hibám?

Figyelt kérdés
Elmegyünk moziba, állatkertbe, apahoz(szüleim el váltak), korcsolyazni stby.. es mindig olyan szar kedvem van :/ reggel felkelek, olyan jo kedvel indulok el es mar találkozunk mindig azon veszekszunk nincs penz... de meg beszéljük es elindulunk es hogy nincs penz, de aztán megis csak van pénz csak..... o mar azon aggódik hogy nincsen penz pedig o talaj ki a dolgokat hogy mennyunk. En meg mondom h akkor miért kellet elhivnod stby o erre megoldja... aztán felidegesit azzal hogy mások elott fogdos es nem érti meg h ne mert mit gondolnak az emberek ezzel is el rontja .... meg azzal h valaki nar nem ugy áll hozza (pénztáros, biztonságior) akkor pedig elkezd hozzájuk husztustalanul beszélni h öreg g*ci mit gondolsz magadról stby.... azzal is el rontja hogy en vagyok a világon a legbutabb en nem tudok semmit.... a végen meg azzal rontja el hogy neki sietni kell mert 4tol foci es siessunk haza alig voltunk valahol.... es mondom neki h ne Mennyen o meg ideg beteg lesz es olyanokat mond h en mindent elrontok.... Jah meg meg van egy dolog en hozza nem illek hozzam az ilyen körbe bírótvalt cigányok illenek akiknek a fejük tetején van haj oldalt nincs... ezek a piszkos rosszindulatu cigányok illenek nekem.... es aztán meg Mikor haza erek jön fbon az üzenet hogy mindig ha megyunk valahova akkor nekem szar kedvem van es h ebből annyira elege van 2 éve vagyunk együtt o 19 éves es 18/l szerintetek az en hibám? túl reagálom a dolgokat? :/

2014. márc. 14. 19:54
 1/3 kolosszus22 ***** válasza:
Nem szeretitek már egymást, mi a francnak vagytok együtt?
2014. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De en nagyon is szeretem es tényleg őszintén mondom h nagyon!!! en ugy érzem o az igazi :(
2014. márc. 14. 21:22
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Akkor ki kell ábrándítsalak, ez a kapcsolat minden csak nem igazi, egyikőtök részéről sem.
2014. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!