Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok tanácsot adni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni egy elég összetett párkapcsolati/szexuális problémával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy anno mikor összejöttünk a barátommal, egy ideig az volt a gond, hogy néha az idegességtől lelankadt, meg ritkán kezdeményezett stb. Most, ahogy telik az idő és elég sok dolgot bevetettem, úgy néz ki, javul a helyzet, viszont most velem van a baj. Mostanában valahogy nem olyan jó vele lenni, mert nem is izgulok fel annyira. Nem változott semmi különös egyébként, tehát nem arról van szó, hogy ő kevésbé vonzó. A lényeg az, hogy kevés figyelmet fordít rám meg előjátékra és mikor erről beszélünk, úgy tűnik, hogy érti, mire gondolok, aztán mindig ugyanez van. A másik lehetőség, hogy ha kicsit foglalkozik velem, akkor meg úgy érzem, mintha nem szívesen csinálná. Szóval ez a rész valószínűleg az én hibám, mert teljesen begörcsölök ezen. Viszont nem tudom, hogy mit kezdjek most ezzel a helyzettel.
2014. jan. 29. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Te elég sok dolgot bevetettél, és hozzászokott, hogy te kényezteted őt, miközben szerintem neked meg már sok volt, hogy az ő felizgatása körül forog a világ.
2014. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LazyJones ***** válasza:
Szerintem érdemes visszatérni a gyökerekhez. Pettingeljetek, szeressétek, ismerjétek meg egymás testét, töltsetek el úgy időt együtt, hogy nem lesz szex a végén belőle. Talán a pasid is ráérez arra, hogy hogyan is kell téged jól kezelni.
2014. jan. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Moszuke ***** válasza:

igen 2. válaszoló, lajos jól mondja.

meg kell ismernetek lelki nyomás nélkül egymás testét, és végre örömöt lelni az együttlétben nem valami "jajj jöjjön már össze" címen reszelni.

2014. jan. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Erre még nem is gondoltam, de ki fogom próbálni. :)
2014. febr. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!