Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai tizenéves lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai tizenéves lányok miért fektetnek ekkora hangsúlyt a külsőre és a kinézetre és az online "életükre"?

Figyelt kérdés

Leginkább ezen a korosztályon vettem észre ezt. Nézegetem pl a fészbuk képeiket. 10 percenként önarcképeket posztolnak, amin nagyon csinosak, nagyon divatosak, nagyon sok smink van rajtuk és nagyon biggyesztik a szájukat. És a "lájkok" számából nekem az jön le, hogy ennek a generációnak ez kell.


Utcán ha látok ismerős kislányt, úgy vonulnak, mintha senki és semmi sem számítana rajtuk kívűl, köszönni is úgy köszönnek.

Nem arról van szó, hogy egy nő ne legyen csinos és szép, de kezdem úgy érezni hogy ők már túlestek a ló másik oldalára.

14 évesen olyan sminkben járnak iskolába, amiben én buliba nem. Csinosak, de amit hallok és látok, az alapján azt szűröm le, hogy az életüket csak a divat, a körömfestés és az internet teszi ki. Más emberi értéket nem igazán képviselnek, rendkívül nárcisztikusak és lenézik a többi embert, akik nem olyanok mint ők. A fiúknak is hasonlóan coolnak kell lenniük, különben nem állnak velük szóba.

Folyton csapatokba verődve látom őket, sok hasonló kaliberű, vonulgatós, kislány, leülnek a plázáva és egymásról csinálnak képet a fészbukra.

Csak szerintem döbbenetes ez, vagy ez már manapság normálisnak könyvelhető el?

Miért lettek ilyenek, ezek a kislányok?


2014. márc. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy miért van ez nem tudom,de igazad van.Én is ebbe a korosztályba tartozom és mint mindenhol, itt is vannak kivételek.Majd kinövik, vagy nem... :/
2014. márc. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
magukra akarjak vonni a figyelmet es szerintem rohadt gaz :) 15/F
2014. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont ilyen sorrendben és mértékben felelnek:

SZÜLŐK, média, haverok.

Ezek tehetnek a dologról.

A szakzsargon a mostani időt a "hanyag szülők kora" néven emlegeti.

ha a szülők nevelnék a gyereket, nem csak etetnék, akkor a többi nem érne semmit.

2014. márc. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert egy korcs világban élünk ahol az emberek már beszélni sem tudnak egymással az utcán, mindenki a nyomi okostelefonját nyomkodja és face profilját csinosítja meg postol meg lájkol...mátrix a mátrixban.

Nagyon gáz.

2014. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Majd a nagy részük kinövi remélhetőleg, lesznek akik nem fogják, de ők a saját életüket teszik majd ezzel keserűbbé.
2014. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!