Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasan is lehet egy lány csinos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasan is lehet egy lány csinos?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom és mondják nekem is mert 180 cm vagyok, hogy ez nem hátrány és csinosak a magas lányok. Valahogy én nem ezt tapasztalom. Persze tudom más is fontos arc meg a belső tulajdonságok stb. de én sokszor tapasztaltam azt 17 évem alatt hogy a srácok már pusztán a magasságom miatt elkerülnek.Pedig barátkozó mindig mosolygó viccelődő lány vagyok sportolok tanulok és szeretek barátaimmal is lenni szóval nem egy szobában ücsörgök csak egész nap. Barátnőimet mégis előbb kiszúrják és próbálkoznak. Magas srácok (190cm) azt mondják, hogy milyen jók magas lányok stb. de mégis sokat kb 165 max.170 cm-es lányokkal látni. Ez azért van mert nem találnak hozzájuk személyiségben illő magas lányt vagy úgy alapból csak nézni szeretik a magas lányokat de ennyi? Ennyire taszító a magasság?
2014. márc. 15. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 195 vagyok, és engem kimondottan vonz, ha egy lány magas... persze, ez függ a testalkatától, arcától, személyiségétől, és az öltözködésétől is :)
2014. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem hátrány, csinosak a magas lányok, az iskolánkban is van két lány 175- 177cm magasak lehetnek, és ők a legszebb lányok a suliban. Szerintem nem kéne a magasságod miatt aggodnod.
2014. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem tetszenek,pedig majdnem 190 cm vagyok :(
2014. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én egy időben tipikusan kerestem a magas lányokat, mivel előtte alacsony barátnőim voltak. A magasságnak vannak előnyei.. mindehol. :)


De tény, hogy mivel sokan tartják magukat a ffi magasabb mint a nő elvhez, csökken a kínálat. Persze ha téged ez nem zavar, akkor nincs gond.

2014. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nos, a 194cm-emmel kifejezetten orultem volna sokszor egy olyan lanynak,mint Te . Semmi baj nincs a magas lanyokkal ,hidd el.
2014. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mr. Truth ***** válasza:
Semmi baj nincs a magas csajokkal rajtuk áll a legjobban a koktélruha pl... Az én kornyékemen. Max 165 ig nőne. A nők... Egy magas lány számomra kedves és izgató lenne.
2014. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én szeretem a magas lányokat! de én csak 178 vagyok...
2014. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kifejezettem keresem a magas lányokat.. Egymagasakat velem,valamiért nagyon vonzanak. 176cm vagyok
2014. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
190 vagyok a volt barátnőm akkora volt , mint te. Imádtam a magasságát
2014. márc. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:) szóval van remény.)) ennek örülök:))
2014. márc. 15. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!